ژان 6 جلسه استماع سه شنبه از سر گرفته می شود

[ad_1]

واشنگتن (نیوزنشن) – کمیته منتخب مجلس نمایندگان در مورد بررسی ژانویه. 6 شورش در ساختمان کنگره ایالات متحده قرار است از سخنان کارکنان انتخاباتی و مقامات محلی که از فشار دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای لغو انتخابات ریاست جمهوری 2020 جلوگیری کردند، شنیده شود.

این چهارمین جلسه استماع عمومی تلویزیونی است که در مورد شورش در کاپیتول تحقیق می کند. انتظار می‌رود که این جلسه بر تلاش‌های ترامپ برای خنثی کردن پیروزی جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی، با تکیه بر مقامات ایالت‌های کلیدی برای رد برگه‌های رأی گیری یا ارائه انتخاب کنندگان جایگزین برای شمارش نهایی در کنگره متمرکز شود.

براد رافنسپرگر، وزیر امور خارجه درگیر در جورجیا، قرار است در مورد تماس تلفنی ترامپ که از او خواسته بود «11780 رای بیابد» شهادت دهد که می تواند ایالت را برای جلوگیری از پیروزی بایدن در انتخابات تغییر دهد.

قرار است رافنس اسپرگر به همراه معاونش گیب استرلینگ و رئیس جمهوری خواه مجلس نمایندگان آریزونا، راستی باورز، همراه با واندرا “شای” ماس، کارمند سابق انتخابات جورجیا که به همراه مادرش گفته اند با چنین آزار و اذیت عمومی شدید روبرو شده اند، شاهدان اصلی باشند. از متحدان ترامپ احساس می کردند قادر به زندگی عادی نیستند.

NewsNation جلسات استماع را در ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی پخش خواهد کرد. می توانید این جلسه را به صورت زنده در پخش کننده بالا تماشا کنید.

برای پوشش قبلی جلسات قبلی، اینجا را کلیک کنید

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply