چگونه یک تماس بیداری شخصی 20-something الهام بخش یک امپراتوری مربیگری گلف شد

[ad_1]

پس از بازی در بخش اول گلف در دانشگاه تمپا، بریکستون آلبرت شغل فروش نرم افزار بازاریابی را گرفت. با این حال، پس از چند سال، یک رویداد زندگی باعث شد مسیر او تغییر کند. در سال 2016، در سن 28 سالگی، او Performance Golf، یک شرکت مستقر در فورت لادردیل، فلوریدا را تأسیس کرد که دستورالعمل‌های گلف آنلاین را ارائه می‌دهد. در اینجا، آلبرت، که اکنون 34 سال دارد، توضیح می‌دهد که چگونه ایده‌اش را در شماره شماره ایجاد کرده است. 3 شرکت خصوصی با سریعترین رشد در جنوب شرقی، با 12 میلیون دلار درآمد در سال 2020، که پس از آن او بیش از دو برابر شد و در سال 2021 به 29 میلیون دلار رسید. – همانطور که به کوین جی رایان گفته شد.

من همیشه در مورد راه اندازی یک کسب و کار صحبت کرده ام. در خارج از کالج، من یک شغل واقعا خوب در فروش داشتم، جایی که به رشد یک شرکت نرم افزار بازاریابی جوان کمک کردم. بعد وقتی 27 سالم بود یکی از زندگیم فوت کرد. این باعث شد که روی «چرا» شخصی‌ام تمرکز کنم و متوجه شوم که می‌خواهم زندگی را ادامه دهم ما مقررات.

من صدها درس گلف را در طول زندگی ام گذراندم. در عصر نتفلیکس، فکر می‌کردم باید راهی وجود داشته باشد که آن را سریع‌تر و آسان‌تر کند.

به یک مربی گلف رفتم و پرسیدم که آیا می‌خواهد در ازای دریافت حق‌الزحمه، محصولات دیجیتالی بسازد. او موافقت کرد و ما چند فیلم آموزشی فیلمبرداری کردیم. من یک وب سایت ایجاد کردم و آنها را به صورت آنلاین قرار دادم. این مربی مردی بود که هیچکس او را نمی شناخت، اما با این حال، بلافاصله شروع به فروش کردند. من اینطور بودم، اوه خدای من، این بسیار بزرگ خواهد بود.

من 120000 دلار از پس انداز خودم را در شرکت گذاشتم و تعدادی استخدام کردم. آنچه ما ساخته‌ایم اساساً یک پورتال آنلاین است که در آن دوره‌هایی را برای کمک به گلف بازان برای رفع مشکل، فاصله گرفتن، بهبود تراشه‌های خود ارائه می‌دهیم – واقعاً همه جنبه‌های بازی خود را بهبود می‌بخشند. ما دوره های یکباره و اشتراک ماهانه را ارائه می دهیم. ما یک اشتراک ماهانه 19 دلاری داریم که از طریق آن می توانید به همه ویدیوهای ما دسترسی داشته باشید. با عضویت ماهانه 69 دلاری ما، می‌توانید تاب خود را در سایت ما آپلود کنید، سپس یک ویدیوی شخصی‌سازی شده را از طرف حرفه‌ای گلف دریافت کنید که به شما می‌گوید با چرخاندن شما متوجه چه چیزی می‌شود همراه با یک برنامه شخصی برای بهبود.

وقتی نوبت به مربیان می رسد، ما بیرون رفته ایم و بهترین ها را به دست آورده ایم. ما یک برنامه بازی فکری گلف با مربی ذهن برتر ایجاد کردیم. ما یکی از معلمان برتر بازی های کوتاه جهان را پیدا کردیم و یک دوره بازی کوتاه ایجاد کردیم که بسیار محبوب است. ما مربی سابق تایگر وودز، هنک هنی، و همچنین سر نیک فالدو، شش بار قهرمان اصلی و مفسر CBS را داریم. امسال، ما به دنبال ورود بیشتر به هوش مصنوعی هستیم. شما ویدیوی تاب خود را آپلود می کنید و پلت فرم ما به طور خودکار ویدیوها را برای شما توصیه می کند.

ما در حال حاضر بیش از 300000 نفر داشته ایم که محصولات ما را خریداری کرده اند. دویست و پنجاه نفر هر روز تاب های خود را آپلود می کنند. ما در موقعیت بسیار خوبی قرار داریم. واقعیت این است که گلف بازان پول زیادی خرج می کنند: بسیاری از آنها بالای 50 سال دارند. آنها در باشگاه های کشور عضویت دارند و هر سال یک راننده جدید می خرند. بنابراین بازار بسیار خوبی برای حضور در آن است. اما، مرد، من کارم را از دست داده ام. و من افراد بسیار خوبی را برای کار با آنها پیدا کرده ام.

در جلسات تیممان، در مورد یک کار که این هفته انجام دادیم و درس هایی که از آن بیرون آمد صحبت می کنیم. این چیزی است که از سارا بلیکلی، بنیانگذار Spanx یاد گرفتم. پدرش وقتی بچه بود هر شب او را سر میز شام می‌نشست و می‌پرسید: «امروز چطور شکست خوردی؟» من به کارمندانم می گویم که انتظار دارم آنها شکست بخورند. وقتی چند ماه دیگر به گذشته نگاه می کنید، متوجه خواهید شد که این شکست ها چگونه به شما کمک کردند.

بیشتر کاوش کنید منطقه ای 2022 شرکت هامستطیل

[ad_2]