چگونه یک اپلیکیشن زن موفق 100 بنیانگذار بنویسیم

[ad_1]

هر سال، شرکت هزاران درخواست برای Female Founders 100 دریافت می‌کند، فهرست سالانه ما که الهام‌بخش‌ترین، خلاق‌ترین، سرسخت‌ترین و پیشروترین زنان در کارآفرینی را جشن می‌گیرد. به نظر لیستی است که باید در آن باشید؟ شناختی را که شایسته آن هستید دریافت کنید. شما در جمع خوبی خواهید بود: سال‌های گذشته رهبران متحول کننده بازی مانند جسیکا آلبا، تریسی الیس راس، سالی کراچک، ریحانا، آلی وب، آن وویچیکی و شاندا رایمز را مورد تقدیر قرار داده‌اند.

قبل از اینکه درخواست خود را برای بررسی ارسال کنید، نکات ما را در مورد چگونگی ساخت قوی ترین زمین ممکن بررسی کنید.

1. به موقع باشید.

Female Founders 100 ما یک لیست سالانه است، به این معنی که ما به دنبال برجسته کردن دستاوردهای خاص در سال گذشته هستیم. بنابراین، در حالی که ما هر آنچه را که برای راه‌اندازی و پشت سر گذاشتن روزهای اولیه انجام داده‌اید تحسین می‌کنیم، یکی از مهم‌ترین بخش‌های برنامه شما پاسخ شما به این سؤال است: در سال گذشته چه کارهایی انجام داده‌اید؟

توجه: اگر سال گذشته شرکت خود را راه اندازی کردید (تبریک!)، ما به دنبال شواهدی از کشش و جزئیاتی هستیم که نشان می دهد شما قبلاً به برخی از نقاط عطف مهم رسیده اید.

2. از اصطلاحات لغت بگذرید.

به ما توضیح دهید که شرکت شما چه کاری انجام می دهد و چه کارهایی انجام داده اید، همانطور که برای یکی از اعضای خانواده یا دوستان توضیح می دهید. ما تحت تأثیر اصطلاحات اصطلاحی قرار نگرفته ایم – در واقع، می تواند اثر معکوس شما را داشته باشد. بنابراین از زبانی واضح و روشن برای بیان مطلب خود استفاده کنید.

3. مشخص کنید.

هرچه جزئیات بیشتری ارائه دهید، داستان شما را بهتر درک خواهیم کرد. بنابراین به ما نگویید که شما در زمینه خود پیشرو هستید و زمینه جدیدی را ایجاد می کنید. نمایش دهید ما اعداد، نتایج ملموس و شواهد پیشرفت خود را به ما ارائه دهید. چه کسی چه زمانی و چگونه انجام داد؟ به ما نگاهی به پشت پرده بیانداز.

4. برای ما داستان بگویید.

داستان‌های غلبه بر چالش‌های سخت بی‌نهایت جالب‌تر از خلاصه‌هایی هستند که مستقیماً به سمت موفقیت می‌گذرند، اما موانع رسیدن به آن را نادیده می‌گیرند.

به همین ترتیب، در حالی که ممکن است بخواهید برای برشمردن دستاوردهای خود فهرستی را در برنامه خود بگنجانید، اگر این تنها چیزی است که برای ما ارسال می کنید، ممکن است فرصت عالی را برای برجسته کردن چیزهای منحصر به فرد و جالب در مورد شما، صدای شما و سفر خود از دست بدهید. بنابراین فکر کنید که آیا ممکن است منطقی تر باشد که داستان خود را از دریچه پروژه خاصی که انجام داده اید یا نقطه عطفی که با آن ملاقات کرده اید بیان کنید.

نکته حرفه ای: آسیب پذیری اهمیت زیادی دارد. ما سرمایه‌گذاران، مشتریان یا شرکای شما نیستیم، بنابراین نترسید که با ما واقعی شوید – ما می‌دانیم که ساختن چیزی از هیچ می‌تواند یک سفر طاقت‌فرسا باشد.

اکنون درخواست دهید!

آخرین مهلت درخواست 6 می است، اما قبل از 8 آوریل برای واجد شرایط بودن برای نرخ اولیه (145 دلار، که هزینه های پردازش و بررسی را پوشش می دهد) درخواست دهید. اگر در مورد برنامه سؤالی دارید، با این آدرس تماس بگیرید: lblakely@inc.com.

و یه چیز دیگه…

من ادامه می دهم و به متداول ترین سؤالی که دریافت می کنم پاسخ می دهم: آیا واقعاً باید شماره های درآمد را ارائه دهم و اگر آنها را ارسال کنم محرمانه می مانند؟ این لیستی نیست که در آن رشد درآمد عامل تعیین کننده باشد (که یکی از آنها Inc. 5000 خواهد بود). اما ما این اطلاعات را درخواست می کنیم تا فرصتی برای مشاهده کامل ترین تصویر ممکن از عملکرد شرکت شما داشته باشیم. ما این ارقام را محرمانه نگه می داریم مگر اینکه شما به طور خاص خلاف آن را به ما بگویید.

[ad_2]