چگونه شرکت بازیگر لنا ویت در تلاش است تا صنعت فیلم را متنوع‌تر و در دسترس‌تر کند

[ad_1]

لنا وایت بازیگر و تهیه کننده چیزهای زیادی در سر دارد، اما او همیشه مایل است دستی به فیلمسازان پیشرو داشته باشد. به همین دلیل است که سال گذشته شرکت تولید Waithe، Hillman Grad Productions، برنامه Rising Voices را با مشارکت سایت کاریابی Indeed آغاز کرد. Rising Voices با هدف کشف، سرمایه گذاری و به اشتراک گذاری داستان های ایجاد شده توسط فیلمسازان BIPOC است. Waithe در مصاحبه اخیر با تنشیا کار سردبیر All the Hats گفت: “ما نمی خواهیم پول یا دسترسی مانعی بین کسی و هدف یا سرنوشت او باشد.”

Rising Voices یک بودجه 100000 دلاری برای تولید به 10 فیلمساز اهدا می کند که هر کدام یک فیلم کوتاه تولید می کنند. آنها همچنین راهنمایی، بازاریابی و توزیع را ارائه می دهند. شرکت کنندگان سال گذشته پروژه های خود را در جشنواره فیلم Tribeca در نیویورک به نمایش گذاشتند و بیش از 600 شغل ایجاد کردند.

وایت در مورد تمایل خود برای ارائه صدایی به فیلمسازان متفاوت می گوید: «لازم نیست که زیر 35 سال سن داشته باشید. لازم نیست که در لس آنجلس زندگی کنید. شما نیازی به مطابقت با دودویی ندارید.” در عوض، Waithe احساس می کند که این تفاوت ها نقاط قوت هستند و دیدگاه های مختلف داستان های بهتری را ایجاد می کنند. او می‌گوید: “این سفر برای من کمک به مردم است که داستان‌هایشان را بازگو کنند. من آنجا هستم تا صداهایی را معرفی کنم که امن و آسان نیستند.”

بین اجرای Rising Voices و Hillman Grad Productions، Waithe کلاه های زیادی بر سر می گذارد، اما به عنوان یک کارآفرین می گوید، مهم است که چیزهای مختلف را امتحان کنید، اما نه لزوماً همزمان: “من فکر می کنم روحیه کارآفرینی در ذهن من ترکیبی است. در مورد من، “خوب، من یک جورهایی به این موضوع رسیدگی کردم. شاید بتوانم چیز دیگری را امتحان کنم.” به نظر من خیلی ها
گاهی اوقات می‌خواهند یکسری چیزها را یکجا امتحان کنند، اما در نهایت اینطور نیست
من فکر می کنم تا جایی که آنها دوست دارند می رسند. من فکر می کنم، این در مورد ماندن در یک چیز است
واقعا برای مدت طولانی مایکل جردن می‌گفت: من در بسکتبال خیلی خوب هستم. چرا بیسبال را امتحان نکنم؟”

[ad_2]