چگونه در میان بحران بزرگ زنجیره تامین کووید، ولگردی و ولگردی خرید آنلاین آمریکا را ادامه دادم

[ad_1]

همانطور که از نامش پیداست، Vertical Collective انجام همه کارها را برای برندهای مستقیم به مصرف کننده، از جهت خلاقانه و توسعه محصول گرفته تا منبع یابی و تدارکات، ارائه می دهد. بنابراین هنگامی که زنجیره‌های تامین دچار تزلزل شد، تهدیدی برای تضعیف وعده شرکت برای رسیدگی به همه چیز بود. در اینجا آمده است که چگونه یکی از بنیانگذاران کاترین زابلودیل (و هم بنیانگذار او در هنگ کنگ، مورگین مک گی) توانستند درآمد شرکت را به طور تصاعدی افزایش دهند – و آن را نزدیک به صدر رده بندی شرکت های شرکت با سریع ترین رشد در جهان قرار دهند. منطقه اقیانوس آرام – همانطور که به هانا والاس گفته شد

هنگامی که هنگ کنگ مرزهای خود را در اوایل سال 2020 بست، تیم ما نتوانست وارد سرزمین اصلی چین شود. اینجا در ایالات متحده، نمی‌توانستیم با هواپیما به کنتاکی بپریم تا بفهمیم در کارخانه‌های پنبه چه خبر است. مدل کسب و کار ما اینگونه عمل می کند: ما بر هر مرحله از فرآیند نظارت می کنیم. ما مجبور بودیم به طور کامل به تماس های ویدیویی شبانه روزی بپردازیم تا تصمیمات واقعاً سطح بالایی بگیریم. کار سختی بود که نیاز به خلاقیت داشت. به طور معمول، شال گردن را احساس می کنید، کلاه را احساس می کنید. شما آن را امتحان کنید. همه در دفتر – و دفتر مشتری شما – آن را امتحان می کنند. و توانایی ما برای انجام آن از بین رفت. راه حل ما این بود که تیم های محلی را در سراسر آن مناطق، اینجا و در آسیا، جذب کنیم که بتوانند به طور فیزیکی وارد کارخانه ها شوند و از طرف ما صحبت کنند. می توانستیم از کره چشم آنها استفاده کنیم. نتیجه همه چیز: ما اکنون یک دفتر در سرزمین اصلی چین داریم – که بخشی از برنامه ما نبود.

ما در مد، دکوراسیون منزل و لوازم جانبی تخصص داریم. ما نمی خواستیم وارد PPE شویم. دستکش‌های نیتریل و روپوش‌های عایق چیزهایی نبودند که ما درباره‌شان چیزی می‌دانستیم. اما ما شروع به رگبار بستن با مقامات دولتی و شرکت های خصوصی کردیم که برای محصولات التماس می کردند. ما نمی توانستیم فقط در خانه بنشینیم و عصبانی باشیم. شلوارمان را پوشیدیم و فهمیدیم.

بودن در دو طرف سیاره مشکلی نبود – این کاری است که ما همیشه انجام داده ایم. وقتی تیم ما روز خود را در کالیفرنیا به پایان می رساند، ما شروع به ارسال ارتباط به تیم هنگ کنگ می کنیم و آنها آن باتوم را برمی دارند. سپس، تیم هنگ کنگ در طول روز کار می کند – با کارخانه سر و کار دارد، بازخورد ما را دریافت می کند، زمان بندی نمونه را ارائه می دهد – و صبح روز بعد، همه ارتباطات را برای ما ارسال می کنند. این یک اکوسیستم زیبا است.

بله، ما تأخیرهای زیادی برای کووید داشته ایم، و در حالت کاهش دائمی هستیم، اما مدل ما تغییر نکرده است. اگر امروز به سراغ من بیایید و بگویید: “من به 50000 کیسه خواب نیاز دارم”، فردا می توانم به شما ایده ای درباره ظاهر مواد و جدول زمانی بدهم. توانایی ارائه ما را از این همه گیری عبور داده است. چالش ما در آینده فقط همگام شدن با رشد است.

بیشتر کاوش کنید منطقه ای 2022 شرکت هامستطیل

از شماره مارس / آوریل 2022 شرکت مجله

[ad_2]