چگونه به طور موثر از قلب رهبری کنیم

[ad_1]

تحقیر فزاینده ای نسبت به رهبرانی وجود دارد که بی عاطفه نشان می دهند. سیلی ویل اسمیت در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار بسیار سخت بود. وسواس ملی در مورد سقوط از لطف الیزابت هولمز، به نظر من، مستقیماً با بی مهری او مرتبط است. نمونه های بسیار دیگری از سرگرمی، تجارت و سیاست وجود دارد.

به طور فزاینده ای، انتظار این است که دختران و قهرمانان ما خودآگاه باشند و بدانند چگونه احساسات خود را مدبرانه مدیریت کنند. اوه، و در حالی که آنها این کار را می کنند، خود واقعی آنها باشید و اصالت آنها را در آغوش بگیرید. اما تعداد کمی از مردم واقعاً می دانند چگونه این کار را انجام دهند. حتی برای رهبرانی که از لحاظ احساسی و رابطه‌ای آگاه هستند، همدلی ما پس از همه‌گیری – اولین دوره رهبری، امری مهم است.

رهبری با قلب سخت است. چرا؟ چون ما انسان هستیم. چیزهایی اتفاق می‌افتد که ما را آزار می‌دهند یا مایوس‌کننده یا کاملاً عصبانی می‌شوند. ما خود را از دیگران یا خود ناامید می بینیم. هدایت قلبی با «او باید»، «نباید» منطبق نیست و آنها باید داشته باشند. زمانی که پیمایش رشد کسب و کار در دنیای کار ترکیبی مانند همیشه خسته کننده است.

رهبران در همه سطوح باید حواسشان به دیگران باشد یا خطر خروج آنها از در را داشته باشند. فراگیر باشید و فرهنگ تعلق ایجاد کنید، اطمینان حاصل کنید که ایمنی روانشناختی وجود دارد، توجه کنید و رفاه اعضای تیم را تقویت کنید، خود واقعی خود را به دیگران نشان دهید تا آنها نیز بتوانند تمام خود را (ایمن) به کار بیاورند، کاری کنید که دیگران آن را قبول کنند. خطرات … لیست ادامه دارد و ادامه دارد. به عبارت دیگر، به قلب خود و دیگران فکر کنید.

“تفکر قلب” چه چیزی را می طلبد؟ کلیدها تمایل به آسیب پذیر بودن، درک شما در بهترین و بنیادی ترین/مرکزترین خود (و اینکه چگونه در یک لحظه به او برگردید) و کلی شفقت است. بنابراین چگونه می توانیم به طور موثر از قلب رهبری کنیم؟

دعوت من از همه رهبران و شخصیت های عمومی این است که روی بهترین خود سرمایه گذاری کنید و خودآگاهی و خود مدیریتی را تمرین کنید. وقتی از بهترین خود هدایت می‌شوید، بهترین شانس را دارید که برای اطرافیانتان دلسوز و سنجیده ظاهر شوید. اقدامی که همه ما باید انجام دهیم، مکث (بین محرک و پاسخ) است تا قبل از اقدام به مکان احترام به خود و دیگران برگردیم. بهترین تمرین تمرکز بر خود من با همکارانم در مؤسسه رهبری فراگیر دانشگاه سیمونز توسعه دادم نشان می دهد که چگونه می توان این کار را با چهار مرحله انجام داد:

1. توجه کنید.

به آنچه برای شما می گذرد توجه کنید. شاید شما احساس می کنید تحریک شده، آزرده خاطر شده اید، هر چه باشد – شما بهترین خود متمرکز نیستید.

به عنوان مثال، تصور کنید در یک جلسه مجازی هستید که قصد دارید در آن سخنرانی کنید. شما آماده رفتن هستید، اما می بینید که زمان برای بخش شما رو به کاهش است زیرا مکالمه مربوط به به روز رسانی های آخرین ارائه کننده ادامه دارد. شما از بهترین خود خارج می شوید و ترکیبی از دلخوری و اضطراب را احساس می کنید.

2. نفس بکش.

یک دقیقه یا حتی یک پیاده روی طولانی خوب انجام دهید تا بتوانید دوباره بهترین خود را پیدا کنید – او منتظر است تا شما آرام شوید و نمی خواهد چیزهایی را بگویید یا انجام دهید که پشیمان خواهید شد. شما باید آن فاصله بین محرک و پاسخ را به سرعت در نظر بگیرید.

در همان مثال قبلی، فقط متوجه شدید که به دلیل موقعیتی که در دست دارید، آزرده و مضطرب هستید. اکنون هدف این است که مکث کنید و از انجام هر کار دیگری خودداری کنید، از جمله اینکه چیزی را با لحنی نه چندان ظریف آزاردهنده به زبان بیاورید یا پشت میز خود را پشتیبان بگیرید و آن صدای درونی را آزاد کنید که می گوید «چه اتلاف وقت است. -چرا اینقدر تلاش میکنم؟” فقط نفس بکش. دم کنید. بازدم

3. مهربانی و شفقت را در نظر بگیرید.

قبل از گفتن یا انجام کاری که پشیمان می شوید، به مکانی برای احترام به خود یا دیگری بازگردید. به عبارت دیگر، کمی قلب را کانال کنید.

در حالی که با آرامش دم و بازدم می کنید، انرژی و افکار خود را به سمت “هی–آسان انجام می دهید. به همان اندازه مهم است.” اگر نمی توانید در لحظه به اینجا برسید، به نفس کشیدن ادامه دهید. هدف این است که به بهترین و پایه ترین خود برگردید و به گونه ای ظاهر شوید که پشیمان نشوید.

4. کاوش کنید.

با خودتان کنجکاو شوید و بپرسید که در حال حاضر برای شما چه می گذرد؟ چه چیزی در مورد این شخص یا موقعیت برای شما خوب نیست؟ برای درک بهتر به چه چیزی نیاز دارید؟

با ظرافت و خونسردی تازه یافته شده (بدون لحن ناامیدی یا بیهودگی خشمگینانه)، از گروه بپرسید “سلام – متوجه شدم که به موقع هستیم. آیا همه می توانند بیش از پنج دقیقه بگذرند؟ اگر نه، بیایید ارائه خود را دوباره برنامه ریزی کنیم. من نیاز دارم. 10 دقیقه کامل.” اگر نمی توانید کاملاً به آنجا برسید، شاید در چت تایپ کنید “بیایید زمان دیگری را برای ارائه خود رزرو کنیم؟”

ویل اسمیت می‌توانست از این روش تمرکز در مراسم اهدای جوایز استفاده کند. بسیاری از سیاستمداران می توانند از این در تمرین لحظه ای استفاده کنند. همینطور اکثر نوجوانان، بزرگسالان، مدیران و رهبران. حوادثی از این دست باید ما را ترغیب کند که به بی مهری و سخت گیری فکر کنیم و اینکه چرا ما انسان ها به خود اجازه می دهیم به گونه ای رفتار کنیم که به دیگران آسیب برساند. به مواقعی فکر می‌کنم که از خودم یا شخص دیگری ناامید شده‌ام و اینکه چگونه هیچ‌کدام از نمونه‌ها نشان‌دهنده هدایت بهترین و دلسوزترین من نیست. به خود اجازه ندهید که بی عاطفه عمل کنید. سختی را رها کنید و از دل خود بیاندیشید تا بتوانید به خواسته خود برگردید و بهترین خود را ببخشید – قبل از انجام کاری که از آن پشیمان شوید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]