چگونه بحران آب جکسون بر دانش آموزان و والدین تأثیر می گذارد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – با توجه به اینکه شهر جکسون با یک بحران بزرگ آب مواجه است، خانه ها، مدارس و مشاغل تحت تاثیر قرار گرفته اند.

این هفته، ناحیه مدرسه دولتی جکسون (JPS) و برخی از دانشگاه‌های محلی مجبور شدند به یادگیری مجازی بروند. به دانشجویانی که در پردیس‌های کالج زندگی می‌کنند، به دلیل فشار کم یا بدون فشار آب در خوابگاه‌ها یا خانه‌هایشان، دوش رایگان در YMCAs محلی ارائه شد.

با توجه به اینکه دانش‌آموزان JPS تا پایان این هفته به یادگیری مجازی می‌روند، این یادآوری است که چگونه مناطق مدارس در سراسر ایالت مجبور بودند در طول همه‌گیری COVID-19 تغییراتی ایجاد کنند.

بسیاری از والدین، مانند رایان جانسون، که والدین و معلم JPS است، معتقدند که بحران آب بهترین فرصت را برای یادگیری به دانش‌آموزان نمی‌دهد.

جانسون گفت: «اگر به حالت مجازی کامل برگردیم، احتمالاً یک تا دو سال دیگر از یادگیری عقب می‌افتیم.

والدین در سرتاسر شهر مجبور به انجام تنظیمات هستند زیرا دانش آموزان آنها باید در خانه بمانند تا فرزندان آنها بتوانند در یادگیری مجازی شرکت کنند.

اشلی درامر، یکی دیگر از والدین JPS، گفت که از درس‌هایی که در طول همه‌گیری COVID-19 آموخته سپاسگزار است، بنابراین می‌داند چگونه برای موقعیت‌هایی مانند این آماده شود.

درامر گفت: “خوشبختانه، من یک برنامه کاری منعطف دارم، اما می دانم که بیشتر آنها اینطور نیستند، اما این باعث شده است، حتی در محل کار، اول والدین و بعد کارمند باشم.”

درامر امیدوار است با کمک فدرال و ایالت برای کمک به تعمیرات کارخانه تصفیه آب OB Curtis، کلاس های حضوری برای دانشجویان JPS از روز سه شنبه پس از تعطیلات روز کارگر از سر گرفته شود.

مقامات JPS گفتند که وضعیت آب ساختمان های خود را در 4 تا 5 سپتامبر ارزیابی خواهند کرد تا مشخص کنند که آیا بازگشت به یادگیری حضوری در روز سه شنبه بی خطر است یا خیر.

[ad_2]

Leave a reply