چگونه این موسس از ساختن یک انجمن فنی محلی کوچک به رهبری یک کنفرانس ملی بزرگ رسید

[ad_1]

کندیس متیوز براکین به خوبی می داند که یافتن جامعه برای مردم چقدر مهم است.

براکین، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران بنیاد لایتشیپ، یک سازمان توسعه اقتصادی غیرانتفاعی، سفر خود را برای یافتن قبیله خود زمانی آغاز کرد که در سال 2014 یک شرکت فناوری کوچک به نام Hello Parent در اوهایو راه اندازی کرد. مادری در اواخر 30 سالگی، تلاش کرد. برای رفتن به جلسات، اما همیشه احساس خوشایندی نداشتم، به خصوص به عنوان یک زن سیاه پوست. بنابراین تصمیم گرفت این مشکل را برای خودش و چند زن دیگر در حوزه فناوری که در طول راه با آنها ملاقات کرده بود، برطرف کند.

چیزی که به عنوان یک گروه 11 زن در یک بار محلی آغاز شد، در شش ماه اول به 75 بنیانگذار، سرمایه گذار و دوست تبدیل شد. جامعه راه ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و منابع با دیگر بنیانگذاران محلی رنگین پوست که در صنعت کار می کردند و تجربیات مشابهی داشتند، نشان داد.

با این گروه از زنان، براکین شروع به سفر در سراسر کشور در جستجوی سایر فن های سیاه پوست کرد. از طریق آن سفرها، او هفته فناوری سیاه را کشف کرد. این رویداد که در سال 2013 در میامی راه‌اندازی شد، یک جشنواره اکوسیستم‌سازی با محوریت اقلیت است که با کارآفرینان، شرکت‌ها و جامعه محلی برای ایجاد تجربه‌ای برای فناوران از هر نوع همکاری می‌کند.

این سازمان و بنیانگذاران آن، فلیسیا هچر و درک پیرسون، بلافاصله به براکین و گروهی از کارآفرینانی که او خود را با آنها احاطه کرده بود ظاهر شدند و او در طول سال‌ها متوجه شد که به شدت درگیر جشنواره است. او می‌گوید: «من از تمام شدن سرمایه به بعد از آن می‌خواهم این مشکل را برای مردم اینجا در سینسیناتی از طریق شتاب‌دهنده‌ام برطرف کنم، تغییر کردم. کلاس‌های شتاب‌دهنده‌ام را به هفته فناوری سیاه می‌برم.» از آنجا ارتباط با Black Tech Week و بنیانگذاران آن همچنان در حال رشد بود.

من با Brackeen صحبت کردم که او این خبر را به اشتراک گذاشت که LightShip Capital هفته Black Tech Week را تصاحب کرده است و چیزی که او آن را “یک اتحاد خانواده شگفت انگیز” می نامد به اشتراک گذاشت. همانطور که بنیانگذاران کنفرانس به سمت پروژه‌های دیگر می‌روند، براکین می‌گوید: “همیشه کسی وجود دارد که شروع می‌کند، و ما نمی‌خواستیم کسی این فرصت را نداشته باشد که بلافاصله شروع به یافتن قبیله خود کند.”

براکین همچنین برنامه هایی را برای هفته فناوری سیاه، که از میامی به پایگاه لایتشیپ سینسیناتی در حال حرکت است، به اشتراک گذاشت. کنفرانس 18 تا 23 ژوئیه، که قبلاً شهر و همچنین ایالت اوهایو را به عنوان حامی مالی تضمین کرده است، شامل 60 جلسه سخنران و رویدادهای دیگر خواهد بود.

[ad_2]