چگونه از خود در برابر سرقت اتومبیل محافظت کنیم

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – در هفته های اخیر چندین مورد سرقت خودرو در پایتخت گزارش شده است.

به گفته پلیس جکسون، دزدان خودرو راه‌های خلاقانه‌ای برای سرقت یک خودرو از جمله «بام و فرار کن» ابداع کرده‌اند. این زمانی است که راننده خودرو عمداً به پشت خودرو ضربه می زند. پس از اینکه قربانی برای تبادل اطلاعات بیمه خارج می شود، مظنونان خودروی قربانی را می دزدند.

«جنایت همه جا هست. شما هرگز نمی دانید چه چیزی در ذهن یک نفر آمده است. اگر می‌توانم این توصیه را به کسی بدهم، با ماشینتان قفل نشده سوار نشوید. امروزه اکثر این خودروها وقتی آنها را بالا می برید، درها به طور خودکار قفل می شوند. هنگامی که روی تابلوی ایست یا چراغ قرمز توقف می کنید، مراقب محیط اطراف خود باشید. به اطراف نگاه کن بروس هیوز که در جکسون زندگی می کند، می گوید: اجازه ندهید تلفن همراه و چیزهایتان تمام توجه شما را جلب کند.

پس از وقوع دو سرقت مسلحانه در روز چهارشنبه، اداره پلیس جکسون (JPD) رانندگان را تشویق کرد تا در امان بمانند. یک سرقت خودرو در بلوک 3200 خیابان ادواردز و دیگری در بلوک 400 در وست هیل درایو اتفاق افتاد.

اساساً، برای زنان البته، اکثر مردان می توانند از عهده خودشان برآیند. امیدوارم به هر حال بتوانند. برای زنان و کودکان، آنها لیاقت چنین چیزی را ندارند. فقط در امان باش پیتر وایت، دستیار مدیر کل در فروش خودرو واتکینز گفت: نزدیک خانواده خود باشید، همیشه در کنار خانواده خود بمانید و فقط به خانه بروید.

JPD چندین نکته برای کاهش احتمال سرقت خودرو دارد، از جمله اجتناب از رانندگی به تنهایی در شب و پارک کردن در یک منطقه با نور مناسب.

[ad_2]

Leave a reply