چگونه از خودروی خود در دمای بالا محافظت کنیم؟

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – با درجه حرارت در اواسط تا بالای 90، AAA به رانندگان هشدار می دهد که مراقب مشکلات رایجی که ممکن است وسایل نقلیه در طول تابستان با آنها مواجه شوند، باشند.

با افزایش دما، تعداد رانندگانی که به دلیل گرما که بر وسایل نقلیه تلفات می‌زند به کمک جاده‌ای نیاز دارند، افزایش می‌یابد. خرابی شماره یک AAA که در تابستان مشاهده می کند، خرابی باتری ها است.

“اگر باتری شما سه ساله است، AAA به شما توصیه می کند که به طور مرتب آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که روی شما از بین نمی رود و شما را در جایی سرگردان نمی کند. اگر سن آن از پنج سال بیشتر است، توصیه می کنیم بیرون بروید. نیک چاباریا، سخنگوی AAA، گفت: و این تغییر خواهد کرد.

اگر وسیله نقلیه شما روشن نمی شود یا نیاز به پریدن دارد، نشانه آن است که باتری شما باید تعویض شود. رانندگان نیز باید مراقب لاستیک های خود باشند. جاده داغ می تواند باعث فرسودگی و بادکردن لاستیک ها شود.

با دمای بالا، موتورهای بیش از حد گرم می شوند. اگر این موارد کنترل نشوند، ممکن است صدمات جبران ناپذیری به وسیله نقلیه شما وارد شود. اگر در تابستان امسال به یک سفر جاده ای می روید، AAA گفت که بررسی وسیله نقلیه خود بسیار مهم است.

چابریا گفت: «این واقعاً به این برمی‌گردد که مطمئن شوید که به طور منظم از وسیله نقلیه خود نیز نگهداری می‌کنید، آن را برای همه تغییرات در مواقعی که به آن نیاز دارد وارد می‌کنید و مراقب چراغ‌های چک موتوری که روشن می‌شوند، باشید.

AAA همچنین توصیه می کند در تابستان امسال آب بطری شده را در وسیله نقلیه خود نگه دارید تا در صورت خراب شدن خودرو در گرما، هیدراته بمانید.

[ad_2]

Leave a reply