چگونه از حیوانات خانگی در آتش بازی 4 جولای ایمن نگه داریم؟

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV)- با برپا شدن آتش بازی امشب، برخی از حیوانات خانگی از صداهای بلند مبهوت می شوند. با این حال، راه‌های زیادی برای ایمن نگه داشتن دوستان پشمالوی خود در چهارم ژوئیه وجود دارد.

مقامات گفتند که حیوانات خانگی در این روز معمولا گم می شوند. کلئوتا سندرز، رئیس بخش آتش نشانی جکسون به صاحبان حیوانات خانگی توصیه می کند که با دامپزشکان خود صحبت کنند تا بهترین راه را برای کمک به آرام کردن حیوانات خانگی خود در این مدت بدانند.

دامپزشکان منطقه همچنین از شما می خواهند که مکانی سایه دار برای خنک شدن حیوان شما در گرما پیدا کنند. هنگام آشپزی در خارج از منزل، مراقب چکه های غذا و استخوان ها باشید. همچنین به یاد داشته باشید که دسر شکلاتی خود را دور از دسترس سگ یا گربه خود قرار دهید.

“ما در این مدت داشتیم، صاحبان حیوانات خانگی گزارش می‌دهند که سگ‌هایشان خانه را ترک کرده‌اند، زیرا در این مدت آنها را ایمن نکرده‌اند. بیشتر سگ‌ها یک یا دو روز بعد پیدا شده‌اند. ما از شما می‌خواهیم که برچسب‌های شناسایی شما روی سندرز گفت سگ های شما به روز هستند.

مقامات بهداشتی همچنین پیشنهاد می‌کنند که با دامپزشک خود برای داروهای تجویز شده احتمالی برای کمک به راحت نگه داشتن سگ قبل از نمایش آتش‌بازی مشورت کنید.

[ad_2]

Leave a reply