چگونه از حلقه تقویت منفی فرار کنیم؟

[ad_1]

من اخیراً با یک صاحب کسب و کار صحبت می کردم که واقعاً در تلاش برای پیشرفت در تجارت خود است. آنها بیش از 80 ساعت در هفته کار کرده اند و شمع را در هر دو انتها می سوزانند. آنها نمی خوابیدند، آنها به سختی خانواده خود را می دیدند و با گذشت زمان به نظر می رسید که هر هفته حتی پیشرفت کمتری نسبت به هفته قبل داشتند. در واقع، زمانی که ما صحبت می‌کردیم، آنها واقعاً به این فکر می‌کردند که دست از کار بکشند و تسلیم شوند.

همان‌قدر که دوست دارم بگویم این یک مورد مجزا است، تقریباً هر روز با صاحبان مشاغل می‌شنوم. هر چه بیشتر کار کنید، افکار شما پراکنده تر می شوند و مستعد تصمیم گیری های تجاری ضعیف می شوید. این تصمیمات منجر به عملکرد ضعیف می شود، که سپس شما را مجبور می کند حتی سخت تر کار کنید، که منجر به تفکر پراکنده تر می شود … و حلقه تقویت منفی بارها و بارها ادامه می یابد. بنابراین، امروز می‌خواهم راهنمایی‌هایم را در مورد اینکه چگونه یک بار برای همیشه حلقه تقویت منفی را متوقف کنید و شروع به پیشرفت واقعی و قابل اندازه‌گیری در کسب‌وکارتان کنید، به اشتراک بگذارم.

به تعطیلات رفتن

تنها کارهای زیادی وجود دارد که می توانید از نظر فیزیکی انجام دهید. ساعات کار اضافی زمانی که از قبل خسته شده اید کمکی نمی کند. بنابراین اولین توصیه من این است که استراحت کنید. در یک موقعیت ایده آل، شما باید هر سه ماه یک بار برای استراحت و بهبودی مرخصی بگیرید، اما اگر فکر نمی کنید کسب و کار شما برای چنین تعطیلات طولانی مدت آماده است، کار را کوچک شروع کنید. یک جمعه مرخصی بگیرید و به ساحل بروید. یک ناهار طولانی بخورید تا با یکی از دوستان یا اعضای خانواده آشنا شوید. ساعت پنج به خانه بروید، حتی اگر هنوز کارهایی در لیست کارهایتان دارید. آنها همچنان صبح در آنجا خواهند بود، اما شما سرحال خواهید بود و انرژی و قدرت مغز بیشتری برای مقابله با کارهایی که باید انجام دهید خواهید داشت.

آنچه را که باید انجام دهید روشن کنید

یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که صاحبان کسب‌وکار حلقه‌های تقویت منفی را تجربه می‌کنند این است که ایده روشنی از اینکه باید وقت خود را صرف چه چیزی کنند، ندارند. آنها از خواسته های دائمی که در مقابل آنها قرار می گیرد غرق می شوند. ایمیل ها، پیام ها و رسانه های اجتماعی زندگی روزمره آنها را بمباران می کنند. از آنها خواسته می شود که روز خود را صرف خاموش کردن آتش کنند، و انجام کارهای کوچک بی اهمیت در لیست کارهایشان لذت بخش می شود، زیرا از این که بتوانند در نهایت چیزی را به عنوان کامل علامت گذاری کنند، دوپامین عجله می کنند. اما در نهایت، کار واقعی، چیزهایی که کسب و کار شما را به جلو می برد، انجام نمی شود. بنابراین شما در حلقه ای از کار شلوغ غیرمولد گیر کرده اید. روشن شدن آنچه باید هر روز انجام دهید به شکستن چرخه کمک می کند و به شما کمک می کند تا روی چیزهایی تمرکز کنید که باعث بهبود کسب و کار شما می شود.

اولویت بندی کنید

هنگامی که در مورد آنچه که باید انجام شود، و آنچه را که می توان به طور کلی واگذار کرد یا نادیده گرفت، مشخص شد، باید آن را یک قدم جلوتر بردارید و اولویت بندی کنید. فرض کنید امروز پنج چیز در لیست خود دارید که زمان و توجه شما را می طلبد. از این هم فراتر بروید و چیزی را انتخاب کنید که بیشترین تأثیر را بر کسب و کار و نتیجه نهایی شما دارد و به محض اینکه به دفتر رسیدید، آن کار را انجام دهید. اکنون، صرف نظر از بقیه روزتان، مهمترین کاری را که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید، انجام داده اید. و دانستن اینکه شما موفق بوده اید به شما کمک می کند تا دومین یا حتی سومین کار را در لیست کارهایتان انجام دهید.

بنابراین به طور موثر حلقه تقویت منفی را شکست.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]