چک‌های محرک و سایر پرداخت‌ها: IRS نامه‌هایی را به میلیون‌ها نفر می‌فرستد

[ad_1]

(NEXSTAR) – اگر نامه ای از خدمات درآمد داخلی دریافت کردید، وحشت نکنید، می تواند به این معنی باشد که پولی در انتظار مطالبه شدن است.

IRS در اواسط اکتبر اعلام کرد که در تلاش است با بیش از 9 میلیون نفر که هنوز به پرداخت های محرک، اعتبار مالیات بر درآمد به دست آمده یا اعتبار مالیات کودک بدهکار هستند، تماس بگیرد.

چاک رتیگ، کمیسر IRS، گفت: «سازمان امور مالیاتی می خواهد به افراد بالقوه واجد شرایط، به ویژه خانواده ها، یادآوری کند که ممکن است واجد شرایط دریافت این اعتبارات مالیاتی ارزشمند باشند. ما افرادی را که هنوز برای سال 2021 اظهارنامه مالیاتی ارائه نکرده اند تشویق می کنیم که این گزینه ها را بررسی کنند. حتی اگر آنها ملزم به ارائه اظهارنامه مالیاتی نباشند، ممکن است واجد شرایط چندین اعتبار مهم باشند. ما نمی خواهیم مردم نادیده بگیرند. این اعتبارات مالیاتی و نامه‌ها به افراد واجد شرایط بودن بالقوه و اقداماتی را که می‌توانند بردارند یادآوری می‌کنند.”

IRS ابزار بایگانی رایگان خود را برای یک ماه دیگر در سال جاری باز نگه می دارد و مهلت را تا نوامبر تمدید می کند. 17. همچنین می توانید از ChildTaxCredit.gov برای ارسال اظهارنامه مالیاتی 2021 و مطالبه اعتبار استفاده کنید – حتی اگر فرزند ندارید.

ابزار فایل آسان فرآیند را ساده می کند، به خصوص برای افرادی که معمولاً پرونده را ارسال نمی کنند، اما افرادی که ضرب الاجل ماه نوامبر را از دست می دهند، همچنان می توانند اظهارنامه مالیاتی 2021 را ارسال کنند. طبق گزارش CNBC، معمولاً یک دوره سه ساله برای پرونده‌های مالیاتی وجود دارد تا اعتباراتی را که واجد شرایط دریافت آن هستند، مطالبه کنند.

چرا بسیاری از مردم در ابتدا پرداخت های IRS را دریافت نکردند؟

بسیاری از این افراد در ابتدا پرداخت های خود را دریافت نکردند زیرا IRS اطلاعات آنها را در پرونده اظهارنامه مالیاتی اخیر نداشت. به عنوان مثال، افرادی با درآمد بسیار کم یا بدون درآمد، ملزم به پرداخت مالیات نیستند.

اداره حسابرسی دولتی، یک ناظر داخلی دولت، گفت: «در طول همه‌گیری، IRS و وزارت خزانه‌داری تلاش کردند تا پرداخت‌های کمک‌های ناشی از کووید را به دست برخی افراد – به‌ویژه آن‌هایی که درآمد کمتری دارند، دسترسی محدود به اینترنت، یا بی‌خانمان‌ها را تجربه می‌کنند، برسانند.»

چه مزایایی را شامل می شود؟

اعتبار مالیاتی کودک: خانواده ها می توانند این اعتبار را مطالبه کنند، حتی اگر در نیمه آخر سال 2021 پیش پرداخت های ماهانه دریافت کرده باشند. کل اعتبار می تواند به 3600 دلار برای هر فرزند برسد.

اعتبار مالیات بر درآمد کسب شده: EITC به کارگران و خانواده های با درآمد کم تا متوسط ​​کمک می کند تا از معافیت مالیاتی برخوردار شوند. طرح نجات آمریکایی EITC را تقویت کرد و مبلغی را که کارگران بدون فرزند می توانند دریافت کنند به 1502 دلار افزایش داد. این اعتبار برای کارگران دارای یک فرزند 3618 دلار، برای افراد دارای دو فرزند 5980 دلار و برای افرادی که حداقل سه فرزند دارند 6728 دلار است.

اعتبار تخفیف بازیابی: سومین چک محرک 1400 دلاری برای هر بزرگسال واجد شرایط به اضافه 1400 دلار برای هر کودک واجد شرایط یا بزرگسال واجد شرایط است. برای زوج های متاهل، سطح درآمد واجد شرایط 150000 دلار یا کمتر، 75000 دلار یا کمتر برای مالیات دهندگان مجرد و 112500 دلار یا کمتر در صورت ثبت نام به عنوان سرپرست خانواده است. اعتبار بالاتر از این آستانه ها حذف می شود.

IRS توصیه می کند افرادی که مدیون هر یک از این سه مزایا هستند به صورت الکترونیکی پرونده خود را ثبت کنند تا پول را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند.

[ad_2]

Leave a reply