چندین نفر در خشونت های آخر هفته در جکسون کشته شدند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پلیس جکسون در حال بررسی چند تیراندازی مرگبار است که در آخر هفته روز مادر رخ داده است.

معاون رئیس دریک هرن گفت اولین تیراندازی روز جمعه، 6 می در وودی درایو اتفاق افتاد. ونسون میکس 18 ساله از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفت. مقتول با خودرو به بیمارستان مریت سلامت منتقل شد و در بیمارستان جان باخت.

تیراندازی دیگری جمعه شب در وست هایلند درایو رخ داد. هرن گفت که قربانی، جرمی هکت 15 ساله، از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در محل جان باخت.

روز شنبه، 7 می، هرن گفت که یک قتل-خودکشی حوالی ساعت 2:00 بامداد در یک متل 6 در I-55 اتفاق افتاد. هرن گفت جرد شایلو براناهام به خود و همسرش شلیک کرد. این دو از خارج از ایالت بودند.

همچنین روز شنبه، هرن گفت که دندرز دیویس، 27 ساله، هنگام رانندگی در بلوار کلینتون مورد اصابت گلوله قرار گرفت. قربانی از طریق یک حصار آهنی وارد آپارتمان ویندزور پارک شد.

حدود ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه، 8 می، هرن گفت که ارنست والترز در مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی (UMMC) پس از اصابت گلوله در آپارتمان گلن اوکس درگذشت. نفر دوم نیز از این حادثه به UMMC منتقل شد. بازرسان یک فرد مورد علاقه را شناسایی کرده اند، اما در تلاش برای شناسایی نام فرد مورد نظر هستند. هرن گفت این حادثه به خاطر پول اتفاق افتاده است.

بعد از ساعت 8 شب یکشنبه، ری لی پدر. در جریان یک گردهمایی خانوادگی در جینجر درایو به ضرب گلوله کشته شد.

تیراندازی دیگری در خارج از هتل کینگ ادواردز روز یکشنبه رخ داد. بازرسان در حال تلاش برای جمع آوری فیلم امنیتی از تیراندازی هستند.

[ad_2]