چرا صبر بزرگترین دارایی این شرکت مراقبت های بهداشتی بود؟

[ad_1]

هیچ وسیله ای به اندازه گوشی پزشکی نمادی از حرفه پزشکی نیست. پزشکان از آن برای گوش دادن به عملکرد قلب و ریه بیماران و به عنوان راهی برای قرار دادن دست روی بیمار و ایجاد ارتباط استفاده می کنند. اما به گفته مدیر عامل اکو، کانر لندگراف، 31 ساله، اکثر پزشکانی که او با آنها صحبت کرد، ارزش تشخیصی زیادی از ابزار دریافت نمی‌کنند: «آنها به آن اطمینان نداشتند… [using it] خارج از روال معمول و از روی عادت، و اساسا احساس نمی کردند که می توانند تفاوت های ظریف لازم برای تشخیص بیماری قلبی را با دقت بسیار زیاد بشنوند.

این تحقیقات اولیه بازار، لندگراف و بنیانگذارانش، تایلر کراچ و جیسون بلت، را بر آن داشت تا در سال 2013 شرکت اکو مستقر در اوکلند، کالیفرنیا را راه‌اندازی کنند. گوشی‌های هوشمند دیجیتالی این شرکت از پیشرفت‌های فناوری تشخیص صدا برای تشخیص صداهای قلب و ریه و جفت شدن با یک دستگاه استفاده می‌کنند. برنامه ای که از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل صداها و الگوهای پرچم نشان دهنده بیماری قلبی و ریوی و همچنین نقص های دیگری مانند سوفل قلبی استفاده می کند. این شرکت از طریق موانع نظارتی کار کرده است و صنعت بسیار کندی را دنبال کرده است تا محصولات خود را به بازار عرضه کند و تا به امروز 125 میلیون دلار جمع آوری کرده است. در اینجا آمده است که چگونه چرخش پیشرفته خود را به یک فناوری دو قرنی اضافه کرد.

به آنچه مخاطبان به شما می گویند گوش دهید

اولین محصول اکو میکروفونی بود که می‌توانست روی قفسه سینه بیمار نگه داشته شود، اما بازخورد اولیه دلگرم کننده نبود: «ما آن را نزد پزشکان بردیم و آنها گفتند، می‌دانید، من با این کار احساس راحتی نمی‌کنم، زیرا گوشی پزشکی چنین نمادی برای آن است. این باید شبیه یک گوشی پزشکی باشد.

این بازخورد باعث شد تا Eco یک ضمیمه برای یک گوشی پزشکی معمولی ایجاد کند تا بیماران از تجزیه و تحلیل توسط یک دستگاه ناآشنا احساس ناراحتی نکنند. این شرکت اکنون سه محصول دارد، از جمله دستگاهی که دقیقاً شبیه گوشی پزشکی است، اما با یک میکروفون دیجیتال داخلی. Eko همچنین به دستگاه‌هایش اجازه می‌دهد با هدفون‌های بی‌سیم جفت شوند، که مخصوصاً در طول همه‌گیری زمانی که تجهیزات PPE و فاصله‌گذاری اجتماعی در توانایی پزشکان برای استفاده از گوشی‌های طب سنتی برای نظارت بر عملکرد قلب و ریه اختلال ایجاد کرد، مفید بود.

آستین هایت را بالا بزن

دستگاه‌های Eko از طریق بلوتوث با یک برنامه تلفن همراه جفت می‌شوند که ریتم قلب بیمار را تجزیه و تحلیل می‌کند و آن را در برابر مخزنی از میلیون‌ها نقطه داده بیمار از مطالعات بالینی Eko و داده‌های جمع‌آوری‌شده از بیش از 150000 دستگاهی که اکنون در این زمینه دارد بررسی می‌کند.

اما در ابتدا، ساخت این پایگاه داده یک سبک بود که بخش بهتری از چهار سال اول Eco را به خود اختصاص داد. لندگراف و تیمش در ابتدا می‌خواستند الگوریتم‌هایی برای تشخیص سوفل قلبی بسازند و متوجه شدند که می‌توانند سوابق قلب را از پزشکانی که سال‌ها تمرین می‌کردند جمع‌آوری کنند. اما آنها به سرعت دریافتند که بسیاری از این داده ها به سادگی وجود ندارند، و اگر وجود داشته باشند، اغلب از نظر وسعت اندک بوده و در CD-ROM های قدیمی ذخیره می شوند.

لندگراف می‌گوید: «واقعاً برای ما روشن شد که، وای، این کار بسیار بیشتری خواهد بود. ما مجبور بودیم مجموعه داده را خودمان بسازیم، به این معنی که باید سخت افزار را بسازیم، و گوشی پزشکی را به بازار عرضه کنیم، و آن را در اختیار پزشکان قرار دهیم تا بتوانیم شروع به ساخت یک مجموعه داده و ساخت دستگاه کنیم. الگوریتم های یادگیری به اندازه کافی دقیق هستند.”

گرفتن مجوز قانونی چالش دیگری بود: سازمان غذا و دارو باید نحوه عملکرد فناوری Eko و نحوه طبقه‌بندی آن را درک می‌کرد – که لازم بود اکو اسناد اضافی زیادی را ارائه کند. اما پس از حدود شش ماه رفت و برگشت، FDA درخواست اکو را برای فعالیت به عنوان تولید کننده تجهیزات پزشکی تایید کرد.

برای پشتیبان گیری از فرضیه خود آماده باشید

لندگراف می گوید: «سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار کند حرکت می کند. فناوری‌های جدید را بدون شواهد قابل‌توجه نمی‌پذیرد – و نباید هم بپذیرد.» او به دیگر کارآفرینان مراقبت های بهداشتی هشدار می دهد که اعتبارسنجی احتمالاً بیشتر از آنچه شما انتظار دارید طول می کشد. اما، او می افزاید، “پزشکی نیز مبتنی بر اجماع است. و هنگامی که نشان دهید که محصول بهتر از جایگزین است، استاندارد مراقبت می تواند به سرعت تغییر کند.”

اکو برای اثبات اینکه محصولش بهتر از یک گوشی پزشکی معمولی کار می‌کند، مطالعه‌ای انجام داد که عملکرد آن را با متخصصان متخصص قلب کودکان مقایسه کرد. «کودکان اغلب سوفل قلبی دارند که شما می توانید [detect] لندگراف می‌گوید: با گوشی‌پزشکی، و متخصصان قلب کودکان از بهترین‌ها در این کار هستند. ما از هر پنج متخصص قلب اطفال از نظر دقت کلی در تشخیص سوفل های قلبی که شاخص های قابل توجهی از بیماری در این بیماران بودند، چهار نفر پیشی گرفتیم. مطالعات بعدی نشان داد که دستگاه‌های اکو با تلاش‌های تشخیصی پزشکان «مقایسه» هستند.

مقیاس زمانی را از ابتدا درک کنید

برای اکو، اثبات ایده خود نزدیک به یک دهه طول کشید. لندگراف می‌گوید، اما انتظار ارزشش را داشت، زیرا اکو که 153 کارمند دارد، اکنون صدها هزار متخصص مراقبت‌های بهداشتی دارد که از محصولات آن استفاده می‌کنند. او از به اشتراک گذاشتن ارقام درآمد خودداری کرد، اما محصولات اکو بین 200 تا 400 دلار قیمت دارند که برای اکثر گوشی های حرفه ای استاندارد است.

لندگراف می‌گوید: «بیشتر کارهایی که ارزش انجام دادن دارند، ارزش صرف زمان زیادی را دارند و من فکر می‌کنم در بخش مراقبت‌های بهداشتی باید به مدت 10 سال به آن فکر کنید. “من فکر می کنم بیشتر کارآفرینان باید در آن مقیاس زمانی در مورد آن فکر کنند… اما بیشتر مردم متوجه می شوند که هنوز هم این انتخاب را برای راه اندازی یک شرکت مراقبت های بهداشتی انجام می دهند.”

[ad_2]