چرا باید به کاندیداها برای مصاحبه پول پرداخت کنید؟

[ad_1]

هنگامی که با نامزدهای شغلی مصاحبه می کنید، برای وقت خود، یا به عنوان بخشی از وظایف حقوقی خود یا با نرخ واقعی ساعتی، حقوق دریافت می کنید. نامزدهای شغلی نه تنها این کار را رایگان انجام می دهند، بلکه مرخصی می گیرند (اغلب بدون حقوق)، پرستار بچه استخدام می کنند، هزینه حمل و نقل را پرداخت می کنند و شاید حتی یک لباس مصاحبه جدید بخرند. پل تیلور، مدیر اجرایی Food Share در تورنتو، اعلام کرد که شرکت او 75 دلار به نامزدها برای مصاحبه در زمان آنها پرداخت می کند.

این به هیچ وجه سنتی نیست، اما یک حرکت درخشان است که ممکن است بخواهید آن را در نظر بگیرید – به خصوص اگر در تلاش برای به دست آوردن نامزد هستید. در اینجا دلیل آن است:

شما به نامزدها احترام می گذارید

مصاحبه برای یک شغل آسان نیست و پرداخت زمان برای یک نامزد نشان می دهد که شرکت استخدام کننده به زمان و تلاش داوطلب احترام می گذارد. به خصوص اگر به پروژه ای نیاز دارید که بتواند زمان یک نامزد را کاهش دهد.

پرداخت برای زمان آنها به نامزدها می گوید که شما درک می کنید که این کار سختی است و به آنها احترام می گذارید. این رابطه را با یک نکته مثبت شروع می کند.

این شما را در یک بازار فشرده رقابتی می کند.

برخی از مشاغل دشوار است، اما تصور کنید که اگر برای زمان آنها هزینه کنید، چگونه می توانید نامزدهای خود را افزایش دهید. مسلماً، این امر شما را به سمت معاون ارشد بعدی جذب نمی‌کند (احتمالاً)، اما می‌تواند تأثیر محسوسی بر موقعیت‌های ورودی و میانی شغلی شما داشته باشد.

در حالی که پرداخت هزینه برای مصاحبه دوست داشتنی است، پرداخت برای پروژه نمونه واقعا شما را به یک کارفرمای منتخب تبدیل می کند. وقتی شرکت‌ها بیش از حد خواستار هستند، افراد از موقعیت‌های خود دور می‌شوند، اما اگر برای کار به آن‌ها پول بدهید، احتمالاً احتمال این کار کمتر خواهد بود. و یک جایزه، اگر به آنها پرداخت کنید، می توانید مطمئن شوید که کار برای استخدام است که به شما امکان استفاده از آن را می دهد. اگر برای نمونه کار به مردم پولی پرداخت نکنید، نمی توانید از نظر قانونی بدون اجازه آنها از آن استفاده کنید.

ارزش های شرکت شما را نشان می دهد.

تیلور به سیتی نیوز تورنتو گفت: «از منظر عدالت، افرادی که قبلاً توسط سیستم‌ها و سیاست‌های عمومی آسیب‌پذیر شده‌اند، این کمک می‌کند تا کمی بهتر از این افراد استفاده کنند، حداقل برخی از معایب را با تشخیص هزینه‌ها حذف کرده و به چالش بکشند. “

حساب توییتر Food Share خود را به عنوان “حمایت از حق غذا و به چالش کشیدن موانع عدالت غذایی” توصیف می کند. پرداخت حقوق به نامزدهای شغلی نشان می دهد که حمایت آنها به غذا محدود نمی شود، بلکه نشان دهنده حمایت آنها از مردم در همه زمینه های زندگی است.

اگر مصاحبه های شغلی شما ارزش های شرکت شما را منعکس نمی کند، از خود بپرسید چرا. اگر می گویید با کارمندان خود خوب رفتار می کنید اما بعداً افراد را برای پنج یا شش دور مصاحبه بیاورید، به وقت آنها احترام نمی گذارید. از طرف دیگر، بسیاری از شرکت‌ها در مورد ارزش‌های خود دروغ می‌گویند تا افراد را متقاعد کنند که برای آنها کار کنند و سمت تاریک را برای گرایش پس از استخدام جدید ترک کنند.

پرداخت پول به افراد برای مصاحبه احتمالاً به یک امر عادی تبدیل نخواهد شد – حداقل در آینده نزدیک – اما به این فکر کنید که راهی برای نشان دادن احترام به نامزدها و افزایش تعداد نامزدها است. ممکن است کارساز باشد، و پرداخت هزینه زمانی که به مردم می ارزد، هرگز ضرری ندارد.

نکته پایانی – اگر تصمیم به رفتن به این مسیر دارید، دوباره با وکیل کار محلی خود چک کنید تا مطمئن شوید که به مردم به طور قانونی و صحیح پرداخت می کنید. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که سعی کنید یک کار خوب انجام دهید و IRS به دنبال شما بیاید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.[ad_2]