چاد شیلی ناظر ناحیه مدرسه ویکسبورگ وارن بازنشسته شد

[ad_1]

وارن کانتی، خانم. (WJTV) – چاد شیلی، سرپرست ناحیه مدرسه وارن ویکسبرگ (VWSD) اعلام کرده است که در سال جاری بازنشسته خواهد شد. شیلی ده سال است که این منطقه را رهبری کرده است.

شیلی در نامه ای به هیئت امنای مدرسه ویکسبورگ وارن گفت: “من از حمایت و فداکاری تک تک شما که در کنار من برای بهبود نتایج تحصیلی و میزان فارغ التحصیلی دانش آموزان و افزایش تعداد آنها کار کرده اید سپاسگزارم. حضور دانش آموزان در کلاس های دو اعتباری، بهبود امکانات منطقه و تقویت وضعیت مالی منطقه».

وی ادامه داد: «هنگامی که از این سمت بازنشسته می‌شوم، این کار را با احساس رضایت عمیق و احساس غرور نسبت به کاری که با هم انجام داده‌ایم انجام می‌دهم. من مطمئن هستم که ناحیه مدرسه وارن ویکسبرگ به پیشرفت خود ادامه خواهد داد و فرصت های آموزشی عالی را برای دانش آموزان ما فراهم می کند.

کیمبل اسلاتون، رئیس هیئت امنا، گفت که جستجو برای کسی که بتواند در این نقش قدم بگذارد، به محض اینکه هیئت مدیره جمع شود، آغاز خواهد شد.

“چاد شیلی کفش های بزرگی را برای پر کردن باقی می گذارد و من از رهبری آینده نگر و تلاش سخت او در ده سال گذشته برای اصلاح این کشتی و ما را در مسیری برای موفقیت مستمر قرار می دهد سپاسگزارم. اسلاتون گفت: هیئت مدیره با پشتکار تلاش خواهد کرد تا فرد مناسبی را برای حضور در این نقش پیدا کند.

[ad_2]

Leave a reply