پنج نفر به اتهام جنایت در شهرستان وارن دستگیر شدند

[ad_1]

وارن کانتی، خانم. (WJTV) – نمایندگان شهرستان وارن این هفته پنج نفر را به اتهام جنایت دستگیر کردند.

Vicksburg Daily News گزارش داد که اولین دستگیری در حوالی ساعت 12:00 صبح در بزرگراه 61 شمالی در روز دوشنبه 11 ژوئیه انجام شد. یکی از معاونان یک نیسان آلتیما را به دلیل تخلف راهنمایی و رانندگی دستگیر کرد. کودی آلن باتس، 30 ساله، اهل ردوود، به جرم داشتن سلاح متهم شد. او را به زندان شهرستان وارن محکوم کردند. وثیقه او 5000 دلار تعیین شد.

سپس، نمایندگان به یک اغتشاش در بلوک 100 آبراهام درایو حوالی ساعت 2 بامداد روز سه‌شنبه، 12 ژوئیه پاسخ دادند. دوونته امیر کینگ، 25 ساله، به جرم خشونت خانگی و داشتن سلاح گرم توسط یک مجرم محکوم شد. او به زندان محکوم شد، اما بنا بر گزارش‌ها، به دلیل نقض شرایط آزادی مشروط، او را نگهبانی قرار دادند.

به گزارش این روزنامه، روز چهارشنبه، 13 ژوئیه، نمایندگان یک موستانگ 2019 را به دلیل نمایش نامناسب برچسب در بین ایالتی 20 در نزدیکی خیابان Clay، تحویل گرفتند. نمایندگان دریافتند که ماشین در ماه ژانویه از شهرستان لینکلن به سرقت رفته است. دوونته اف. مک کینزی، 28 ساله، اهل هازلهورست، به داشتن یک وسیله نقلیه سرقتی و تغییر شماره شناسایی وسیله نقلیه موتوری متهم شد. وثیقه او 10000 دلار تعیین شد که او آن را پست کرد.

طبق گزارش ها، مسافر موستانگ نیز دستگیر شده است. Aroneisha Moshae Montgomery، 24 ساله، از Hazelhurst، برای بازجویی به زندان منتقل شد. او ظاهراً ماری‌جوانا در اختیار داشت که به خاطر وارد کردن کالای قاچاق به یک کانون اصلاح و تربیت متهم شد. وثیقه او 5000 دلار تعیین شد که او نیز آن را پست کرد.

سرانجام، روزنامه گزارش داد که یک معاون داریوش مور، 27 ساله، از پورت گیبسون، حوالی ساعت 6:00 صبح در بزرگراه 61 جنوبی روز جمعه، 15 ژوئیه، دستگیر شد. او ظاهرا چندین گرم متا در اختیار داشت. وثیقه او 2500 دلار تعیین شد که او آن را پست کرد.

[ad_2]

Leave a reply