پلیس فلوریدا می گوید، دریک بل، ستاره سابق نیکلودئون ناپدید شده و در معرض خطر انقراض است

[ad_1]

(WFLA) – دریک بل، ستاره سابق نیکلودئون، که به خاطر نقشش در نمایش موفق شبکه «دریک و جاش» شناخته شده بود، روز پنجشنبه توسط اداره پلیس ساحل دیتونا ناپدید شد.

به گفته پلیس، بل، که نام قانونی او جرد دریک بل است، آخرین بار روز چهارشنبه کمی قبل از ساعت 9 شب در منطقه دبیرستان مین لند در دیتونا بیچ، فلوریدا دیده شد.

گمان می‌رود بل با یک BMW خاکستری 2022 سفر می‌کند.

این وزارتخانه در فیس بوک نوشت: «او مفقود شده و در خطر انقراض محسوب می شود.

این اداره بعداً در پاسخ به نظراتی که صحت هشدار را زیر سوال بردند، توضیح داد: “برای کسانی که می پرسند، این یک پست قانونی از اداره پلیس ساحل دیتونا است.”

از هر کسی که در مورد ناپدید شدن بل اطلاعاتی دارد خواسته می شود با کارآگاه جیسون والاس به شماره (386) 671-5207 یا wallacejayson@dbpd.us تماس بگیرد.

خواننده دریک بل در جریان برنامه “Total Request Live” در MTV در استودیوی تایمز اسکوئر در روز چهارشنبه 20 ژوئن 2007 در نیویورک روی صحنه ظاهر می شود. آخرین آلبوم بل، فقط زمان است، در 5 دسامبر 2006 در فروشگاه ها عرضه شد. (AP Photo/Jason DeCrow)

در سال 2021، بل به تلاش برای به خطر انداختن کودکان و توزیع مواد مضر برای خردسالان ناشی از حادثه ای در دسامبر 2017، زمانی که بل قرار بود در کلوب کنسرت Odeon در کلیولند، اوهایو اجرا کند، اعتراف کرد.

قربانی که در آن زمان یک دختر 15 ساله بود، گزارش پلیس کانادا را در مورد وضعیتی که به گفته خودش شب کنسرت برای بل اتفاق افتاده بود، ارائه کرد.

این دختر گفت که آنها مدتی قبل از اینکه پیام ها به “علنی جنسی” تبدیل شوند، به صورت آنلاین در تماس بودند.

این نوجوان بعداً در جلسه دادگاه گفت: «او یک هیولا است و برای کودکان خطرناک است.

بل از این حادثه عذرخواهی کرد و گفت که “رفتار او نامناسب بود.”

بل گفت: متاسفم که قربانی به هر طریقی صدمه دیده است، اما قصد من این نبود. “من می خواهم از او عذرخواهی کنم.”

او به اتهام تلاش برای به خطر انداختن کودکان به یک سال و به دلیل توزیع مواد مضر برای خردسالان به شش ماه محکوم شد.

[ad_2]

Leave a reply