پلیس در تور موزه حقوق مدنی مهارت های بهتری را یاد می گیرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – این چیزی است که گروهی از افسران پلیس خارج از ایالت در تلاش هستند تا پلیس بهتری را در جوامع اقلیت بیاموزند. آنها زمانی را صرف بازدید از جکسون برای درس تاریخ کردند.

این یک تجربه چشم باز برای این افسران مجری قانون از آریزونا و ایلینوی بود. بازدید از موزه حقوق مدنی در جکسون به آنها درک بهتری از نژادپرستی در جنوب داد.

“من می‌توانم بگویم بزرگترین چیز این است که بفهمم چقدر در مدرسه یاد نگرفتم و نژادپرستی چقدر وجود داشت. هنوز هم وجود دارد، اما من واقعاً هرگز نمی‌دانستم که در اینجا در می‌سی‌سی‌پی یا لوئیزیانا وجود دارد. سیدنی سرسکا، یک افسر پلیس در تمپ، آریزونا، گفت: بسیاری از گروه‌های جلویی ترکیبی در اینجا. خانواده‌ها در لوئیزیانا نیز اینجا هستند. نژادپرستی هنوز بسیار زنده است.

پلیس می تواند خطرناک باشد، اما پاداش نیز دارد. این افسران به جنوب سفر کردند تا درک بهتری از نحوه پلیس در جوامع سیاه و قهوه ای پیدا کنند.

“این چیزی است که در مورد کاری که Telos انجام می دهد بسیار خوب است. من شاهد تحولی در افسران پلیس هستم که عمدتاً به دلیل آنچه ارائه می شود به اینجا می آیند. من یک تغییر ذهنیت را می بینم. رهبری پلیس، این زیارت چیزی است که باعث ایجاد یک حرکت عظیم می شود. آندره اندرسون، معاون اجرایی رئیس پلیس در تمپ، آریزونا، گفت: تفاوت در توانایی ما برای تغییر نحوه عملکرد پلیس.

این زیارت جنوب چیزی است که به گفته این افسران برای بهبود شغل آنها بسیار مهم بود.

“این بسیار مهم است. شماره یک، بنابراین ما می توانیم تاریخ آمریکای خود را بدانیم. این چیزی است که همیشه می توانیم از آن درس بگیریم. اگر آن را یاد نگیریم، بدیهی است که محکوم به تکرار آن خواهیم بود. رایان گارنت، یک افسر پلیس گفت: این اطلاعات به شغل من برمی گردد و چقدر مهم است، فقط به این دلیل است که ما هر روز با این جامعه سروکار داریم و برخی از مسائلی که آنها با آنها سروکار داشتند، هنوز وجود دارند. در تمپ، آریزونا

این درسی از جنوب است که این افسران امیدوارند در خیابان های آریزونا و ایلینویز بگذارند.

“امیدوارم آنچه را پس بگیرم این است که بتوانم بر اساس آن اعتماد ایجاد کنم، این اعتماد را در جامعه پرورش دهم. پلیس جامعه بسیار بزرگ است. این بخش بزرگی از دلیل اینکه چرا وارد این شغل شدم این است که این کار را دوست دارم. یک فرد بسیار اجتماعی است و من دوست دارم این روابط را با جامعه خود ایجاد کنم. من فقط برای نشان دادن و انجام یک کار آنجا نیستم.”

گروه Telos این تور را به جنوب در سال 2019 آغاز کرد، اما آنها تقریباً 14 سال است که در سراسر جهان کار می کنند.

[ad_2]

Leave a reply