پلیس جکسون با محدود کردن موانع پس از شکایت موافقت کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – اداره پلیس جکسون (JPD) با توافقی برای تغییر نحوه برخورد با موانع در شهر موافقت کرد.

توافقی که توسط مرکز دادگستری می سی سی پی و مرکز دادگستری مک آرتور ارائه شد، اداره پلیس را به هدف قرار دادن اکثریت سیاه پوستان و جوامع کم درآمد متهم کرد.

شاکیان گفتند که JPD با تغییر خط مشی “بلیت، دستگیری و یدک کش” (TAT) پس از طرح دعوای دسته جمعی در فوریه موافقت کرد.

کلیف جانسون، مدیر مرکز دادگستری مک آرتور، گفت: “این روز خوبی در شهر جکسون است. این دادخواهی، این نتیجه به من امید می دهد.”

در این دادخواست ادعا شده بود که انگیزه ای که برای سرکوب جرایم خشن ایجاد شده بود، حقوق مردم را نقض می کند و تلاش های پلیس را هدر می دهد.

پالوما وو، از مرکز دادگستری می سی سی پی، گفت: «اجرای شدید جرایم مربوط به رانندگی جنحه‌ای از طریق دستگیری غیرضروری و وسیله نقلیه به پوند در موانع برای تخلف، مانند داشتن یک ثبت نام منقضی شده، منابع گرانبهای پلیس مورد نیاز برای پاسخ به جنایات خشونت‌آمیز را هدر می‌دهد».

تیموتی هولکامب، یکی از ساکنان جکسون جنوبی که یکی از موانع جاده را تجربه کرد، گفت که این ابتکار غیرضروری است.

هولکامب گفت: “آنها چه کار می کنند؟ چرا این کار را می کنند؟ ما جنایتکار نیستیم. ما در یک محله فقیرنشین زندگی می کنیم، این ما را مجرم نمی کند.”

توافقی که پلیس جکسون با آن موافقت کرد، از پلیس می‌خواهد گزارشی از جمله چرایی و مکان‌هایی که موانع راه‌اندازی شده‌اند و همچنین اطلاعاتی درباره تعداد استنادات و دستگیری‌ها ارائه کند.

کنت استوکس، عضو شورای شهر، بخش 3، گفت که او موفقیت در بخش خود را با موانع جاده مشاهده کرده است، اما او گفت که مسدود کردن جاده ها باید به طور قانونی انجام شود. وقتی از استوکس پرسیده شد که آیا فکر می‌کند پلیس اکثر محله‌های سیاه‌پوست و کم‌درآمد را هدف قرار می‌دهد، گفت که معتقد است بیشتر جنایات شهر در آنجا اتفاق می‌افتد.

استوکس گفت: “این پسرهای دوا که این محله ها را اداره می کنند، تمام شب با اسلحه تیراندازی می کنند. شما نمی توانید به خاطر دعواهای اسلحه، روشن شدن چراغ قرمزها و این همه رانندگی دیوانه وار استراحت کنید.”

مرکز دادگستری می سی سی پی و مرکز دادگستری مک آرتور بر JPD نظارت خواهند کرد تا مطمئن شوند که با توافق مطابقت دارند. هر دو گروه گفتند که قصد دارند در صورت مشاهده تخلف، اداره پلیس را به دادگاه بکشانند.

WJTV 12 News از رئیس پلیس جکسون، جیمز دیویس در مورد تسویه حساب پرسید، او از اظهار نظر خودداری کرد.

[ad_2]

Leave a reply