پس از اینکه قاضی می سی سی پی کمک هزینه های مالیاتی به مدارس خصوصی را مسدود کرد، امکان تجدید نظر وجود دارد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یک وکیل اصلی برای والدین برای مدارس دولتی گفت که آنها آماده هستند تا درخواست تجدید نظر احتمالی ایالت را به چالش بکشند. این امر پس از آن صورت گرفت که کریستال وایز مارتین، قاضی دادگاه ریاست کانتی هیندز، قانون ایالتی را که 10 میلیون دلار از پول کمک به بیماری همه گیر فدرال را به کمک های زیرساختی برای مدارس خصوصی اختصاص می داد، مسدود کرد.

مارتین حکم داد که قانونگذاران ایالتی قانون اساسی ایالت را در تأمین بودجه برنامه های مدارس خصوصی نقض کرده اند. آنها سال گذشته به اعطای 10 میلیون دلار کمک مالی فدرال به مدارس خصوصی، از جمله مدارس انجمن مدارس مستقل Midsouth رأی دادند.

مدارس دولتی مجاز به درخواست برای آن بودجه خاص نبودند. فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) این لایحه را امضا کرد. گروه والدین غیرانتفاعی علیه مقامات دولتی شکایت کردند. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) می سی سی پی، مرکز می سی سی پی برای عدالت و دموکراسی به آنها پیوست.

شاکیان استدلال کردند که این کمک‌ها غیرقانونی است و مزیتی ناعادلانه به سیستم‌های مدارس غیردولتی می‌دهد.

بکی گلاور، سیاستی، گفت: «قانون اساسی ایالت ما به صراحت و واضح می گوید که قانونگذار نمی تواند هیچ مقدار پولی را برای حمایت از مدارس خصوصی یا حمایت از مدارسی که در زمان دریافت بودجه رایگان تلقی نمی شوند، اختصاص دهد. تحلیلگر والدین برای مدارس دولتی، Inc.

ویل باردول، مشاور ارشد دموکراسی فوروارد، می‌گوید: “قانون‌گذاری در 23 سال از 25 سال گذشته تقریباً با هر معیاری بودجه مدارس دولتی ما را کم‌بوده است. مدارس دولتی می‌سی‌سی‌پی برای همگام شدن با بقیه دانش‌آموزان دولتی کشور تلاش می‌کنند. فقط نمی توانیم منابع محدود خود را از مدارس دولتی به مدارس خصوصی هدایت کنیم.”

WJTV 12 News برای پاسخ به حکم قاضی به دفتر فرمانداری رسید. از روز جمعه، اکتبر 14، منتظر شنیدن پاسخ هستیم.

[ad_2]

Leave a reply