پزشکی قانونی می گوید که مرگ کاسی کارلی قتل نیست، علت مرگ نامشخص است.

[ad_1]

پل سیتی، آلا. (WFLA) — بازرسان پزشکی در آلاباما کالبد شکافی Cassie Carli را کامل کردند، با این حال گزارش نهایی کالبد شکافی به جای ارائه پاسخ، منجر به سؤالات بزرگتر در مورد چگونگی مرگ مادر فلوریدا می شود.

گزارش نهایی کالبد شکافی علت مرگ و نحوه مرگ کارلی را “نامشخص” ذکر می کند. دفتر پزشکی قانونی شهرستان Clair روز دوشنبه به WFLA.com گفت.

اعتقاد بر این بود که علت مرگ تنها مانعی بود که دادستان سانتا روزا در فلوریدا را از متهم کردن مارکوس اسپانولو، دوست پسر سابق کارلی و پدر دختر کوچکشان، به قتل متهم کرد. بین پزشکی قانونی و کار آزمایشگاهی ADFS که طی یک دوره شش ماهه در هانتسویل انجام شد، تیم‌های پزشکی قانونی در آلاباما نتوانستند چگونگی مرگ کارلی را تعیین کنند.

با این حال، حکم غافلگیرکننده در مورد نحوه مرگ کارلی به عنوان “نامشخص” به جای اینکه به طور قطعی آن را به عنوان یک قتل ثابت کند، اکنون سؤالات گسترده ای را در مورد پرونده ایجاد می کند و اینکه آیا بازرسان می توانند ثابت کنند که اسپانولو با مرگ کارلی مرتبط است یا خیر.

اسپانولو که همچنان در زندان به سر می برد، با اتهامات دستکاری شواهد، ارائه اطلاعات نادرست در مورد تحقیقات افراد ناپدید شده و از بین بردن مدارک مرتبط با ادعای دور انداختن تلفن کارلی مواجه است.

پس از دستگیری اسپانولو در ماه آوریل، باب جانسون، کلانتر شهرستان سانتا روزا ابراز اطمینان کرد که اسپانولو مسئول مرگ کارلی بوده است.

جانسون درباره اسپانولو گفت: «من فکر می‌کنم او یا قرار است بقیه عمرش را در زندان بگذراند یا سوزن را بگیرد. “امیدوارم، سوزن.”

دفتر کلانتر شهرستان سانتا روزا هنوز به درخواست های WFLA.com برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

کارلی پس از ملاقات با اسپانولو برای مبادله حضانت دختر 4 ساله‌شان در 27 مارس در ناواره ناپدید شد – که باعث شد یک تلاش گسترده برای جستجو توسط مجریان قانون، داوطلبان محلی و خانواده و دوستان کارلی انجام شود. یک هفته بعد، بقایای این مرد 37 ساله در آلاباما کشف شد.

اسپانولو در تنسی ردیابی و دستگیر شد و در نهایت به فلوریدا بازگردانده شد. از آن زمان، او در زندان شهرستان سانتا روزا باقی مانده است.

“[Spanevelo] کاملا غیر همکار بود جانسون در 3 آوریل گفت: “او هرگز با ما همکاری نکرد و این خیلی زیاد است.” این یک نوع حکایت است.”

محاکمه اسپانولو قرار بود این هفته آغاز شود و به طور ناگهانی در روز دوشنبه به تعویق افتاد. محاکمه، که با انتخاب هیئت منصفه آغاز شد، اکنون قرار است در اکتبر آغاز شود. 17.

[ad_2]

Leave a reply