پزشکی قانونی علت مرگ ویکی وایت را مشخص می کند

[ad_1]

ایوانسویل، هند. (WEHT) – در پی تحقیقات مرگ ویکی وایت، افسر اصلاحات آلاباما که به فرار یک زندانی کمک کرد، جزئیات جدیدی منتشر شد.

تعقیب و گریز ویکی وایت و کیسی وایت، یک زندانی فراری از آلاباما روز دوشنبه پایان یافت.

مقامات آلاباما گفتند که مارشال های ایالات متحده کیسی وایت، 38 ساله و ویکی وایت، 56 ساله را در یک وسیله نقلیه در ایوانسویل، ایندیانا، تعقیب کردند. ریک سینگلتون، کلانتر شهرستان لادردیل گفت که کیسی در حال رانندگی بود و ویکی یک مسافر بود. (در حالی که این دو نام خانوادگی یکسان دارند، با هم ارتباطی ندارند.)

کلانتر گفت که کیسی وایت در بازداشت بود و ویکی وایت ابتدا برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

کلانتر آلاباما جزئیات بیشتری در مورد میزان جراحات وی ارائه نکرد، اما مقامات ایندیانا به WHNT Nexstar گفتند که او با شلیک گلوله خود به خود زخمی شد. او بعداً دوشنبه شب در بیمارستان ایوانزویل درگذشت.

استیو لاک یر، پزشکی قانونی شهرستان واندربورگ، تشخیص داد که ویکی وایت بر اثر جراحات وارده فوت کرده است.

کیسی وایت پس از اینکه تعقیب و گریز روز دوشنبه با تصادف وسیله نقلیه آنها در یک گودال به طور ناگهانی پایان یافت، صدمات جانی را متحمل شد. پس از امضای معافیت از استرداد، کیسی وایت سه شنبه شب به آلاباما بازگردانده شد.

طبق گفته کلانتر دیو ویدینگ، او در شهرستان واندربرگ، ایندیانا با هیچ اتهامی مواجه نخواهد شد.

قبل از مرگ ویکی وایت، مقامات دستگیری فراریان را جشن گرفتند.

ما امروز یک مرد خطرناک را از خیابان بیرون آوردیم. او دیگر هرگز نور روز را نخواهد دید. این چیز خوبی است، نه فقط برای جامعه ما. این یک چیز خوب برای کشور ما است.»

پلیس می گوید که ویکی وایت در 29 آوریل به مرکز بازداشت شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما رفت و به همکارانش گفت که کیسی وایت را برای ارزیابی ذهنی به دادگاه می برد. هنگامی که او بعد از ظهر به تلفن خود پاسخ نداد یا بازگشت، مقامات متوجه شدند که این جفت ناپدید شده اند.

مقامات در نهایت متوجه شدند که ارزیابی هرگز برنامه ریزی نشده بود و گفتند که این فقط یک فحش است که به او اجازه می دهد بدون شک زندانی را دزدکی از زندان خارج کند. این کشف، تعقیب و گریز سراسری را آغاز کرد که روز دوشنبه به پایان رسید.

کیسی وایت در انتظار محاکمه در یک پرونده قتل بزرگ بود و ویکی وایت دستیار مدیر اصلاحات شهرستان لادردیل بود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]