پرچم‌ها به افتخار افسر پلیس مریدین به حالت نیمه افراشته در می‌آیند

[ad_1]

مریدین، خانم. (WJTV) – فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) اعلام کرد 16 ژوئن به عنوان یک روز عزاداری و به احترام افسر پلیس مریدین، کنیس کروم، تمام پرچم ها را به حالت نیمه افراشته درآورد.

ریوز گفت: «می سی سی پی درگذشت افسر پلیس مریدین، کنیس وینستون کروم، افسر مجری قانون شجاعی که خیلی زود دستگیر شد، عزادار است.

کروم در 9 ژوئن 2022 در حین انجام وظیفه کشته شد.

کروم که اصالتاً اهل توسکالوزا، آلاباما است، بخشی از خانواده ای است که به فوتبال دانشگاه آلاباما متصل است و عموی آن سیلوستر کروم است که دستیار مربی در آلاباما و NFL و سرمربی در دانشگاه ایالتی می سی سی پی بود.

کروم 30 ساله قبلا با اداره پلیس جکسون کار می کرد.

مراسم یادبود کروم ساعت 13 در سالن ورزشی دبیرستان مریدین به نشانی خیابان 32 2320 روز پنجشنبه 25 خرداد برگزار می شود.

یک تماشا از ساعت 12:00 تا 4:00 بعد از ظهر در مراسم تشییع جنازه و سوزاندن جنازه نورث پورت در خیابان هندوانه 5404 در نورثپورت، آلاباما در روز جمعه، 17 ژوئن برگزار خواهد شد. An Alpha Phi Alpha Fraternity Inc. مراسم امگا در همان روز و در همان مکان ساعت 18 برگزار می شود

جشن زندگی در کالج اجتماعی ایالت شلتون در 9500 Old Greensboro Road در Tuscaloosa، آلاباما در روز شنبه، 18 ژوئن برگزار خواهد شد. A Lie In State از ساعت 11:00 صبح تا 12:30 بعد از ظهر برگزار خواهد شد. ساعت 1:00 بعدازظهر مراسم توقیف در Memory Hill Gardens در 2200 Skyland Boulevard East در Tuscaloosa برگزار خواهد شد.

کروم در 2 ژوئیه 1991 به دنیا آمد. خانواده او درخواست می کنند که به جای گل به بنیاد کروم کمک مالی شود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

Leave a reply