پروژه تاپ گلف Ridgeland در حال پیشرفت است

[ad_1]

ریگلند، خانم. (WJTV) – طرح‌ها برای توسعه جدید 77 هکتاری با کاربری مختلط که شامل تاپ گلف، یک فروشگاه مواد غذایی و بیش از 200 خانه خواهد بود، پس از دریافت تاییدیه تعیین منطقه پوشش داده شده، به جلو خواهد رفت.

روز سه‌شنبه، هیئت رئیسه‌های Ridgeland به اتفاق آرا درخواست توسعه‌دهنده را طی یک جلسه استماع عمومی تایید کرد. تاسیسات مختلط در نزدیکی جاده سانی بروک و بلوار هایلند پارک واقع خواهد شد.

این یک سرمایه گذاری چند میلیون دلاری در شهر و منطقه متروی بزرگ جکسون است. برخی از مزایای آن این است که تاپ گلف بیش از 200 شغل ایجاد می کند.

این سایت شامل فضای خرده فروشی، رستوران ها، فضای اداری و هتل ها خواهد بود.

این ملک در یک محله مسکونی است، بنابراین توسعه دهندگان به شهردار و هیئت رئیسه مراجعه کردند. آنها درخواست تعیین منطقه همپوشانی کردند و هیئت مدیره به تأیید این درخواست رأی داد.

رایان نانلی، مدیر عامل مشاوران املاک والبریج، گفت: «این توسعه باید محیطی جذاب ایجاد کند و مهاجرت خالص متخصصان جوانی را که به دنبال نقل مکان از جکسون به شهرهای مجاور در مناطق حومه شهر با خدمات و زیرساخت های قابل اعتمادتر هستند، افزایش دهد.

انتظار می رود این توسعه باعث افزایش ترافیک در منطقه شود، بنابراین چراغ های راهنمایی بیشتری نصب خواهند شد. چند دیوار بتنی نیز برای جلوگیری از سر و صدا بالا می روند.

در نزدیکی وسط ملک یک تالاب است که توسعه دهندگان از آن در طراحی خود به عنوان مسیر رودخانه استفاده خواهند کرد.

ست دین، مهندس عمران توضیح داد: “آب طوفان یک نگرانی است و ما با جمع آوری آب طوفان از سایت خود، کاهش سرعت آن، تصفیه آن و دفع آن به شیوه ای ایمن در قبال همسایگان مسئول خواهیم بود.”

برخی نگرانی‌ها از سوی ساکنان وجود داشت، اما به نظر می‌رسید که بسیاری با این پروژه موافق هستند.

رئیس پلیس Ridgeland و رئیس آتش نشانی گفت که آنها برنامه ها را بررسی کرده اند و در حال حاضر هیچ مشکلی نمی بینند. توسعه‌دهندگان می‌توانند تا پایان سال به این تأسیسات دست یابند.

[ad_2]

Leave a reply