پرونده های کلینیک سقط جنین می سی سی پی برای بازگشایی درخواست می شود

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – درخواست تجدید نظر در دادگاه عالی می سی سی پی در مورد پرونده سازمان بهداشت زنان جکسون علیه. توماس ای. دابز.

چالش سازمان بهداشت زنان جکسون پس از آن صورت می گیرد که قاضی دبرا کی. هالفورد درخواست کلینیک را برای تسریع اقدامات اولیه رد کرد و از جلوگیری از قانون جداگانه ای که سقط جنین پس از شش هفته بارداری را ممنوع می کند، خودداری کرد.

در 5 ژوئیه، سازمان بهداشت زنان جکسون هم شکایتی برای معافیت اعلامی و دستوری و هم دادخواستی برای صدور قرار منع تعقیب علیه پرونده دابز و سایر مقامات ایالتی و محلی ارائه کرد.

این کلینیک معتقد است که قانون اساسی می سی سی پی از حق سقط جنین حمایت می کند و برای حمایت از موضع خود بر تصمیم دادگاه عالی می سی سی پی تکیه می کند. آنها همچنین خواهان رهایی نهایی از ممنوعیت ماشه ای هستند که رسماً اجرایی شده است و از ممنوعیت شش هفته ای خلاص می شوند.

راب مک داف، وکیل کلینیک، نوشت: «در صورت نبود تسهیلات، مردم می سی سی پی همچنان از حقوق خود بر اساس قانون اساسی می سی سی پی برای حفظ حریم خصوصی و خودمختاری بدنی محروم خواهند شد، زیرا آنها توسط ایالت مجبور هستند خطرات بارداری را تحمل کنند و برخلاف میل خود بچه دار شوند.

قانون می سی سی پی که روز پنجشنبه اجرایی شد، اکثر سقط جنین را ممنوع می کند و این کلینیک آخرین اقدامات خود را چهارشنبه انجام داد.

هنوز مشخص نیست که دادگاه عالی ایالتی محافظه کار چه زمانی درخواست تجدید نظر را بررسی خواهد کرد.

دایان درزیس، مالک کلینیک می سی سی پی، به آسوشیتدپرس گفت که اگر دادگاه عالی ایالت اجازه دهد، کارکنانی برای بازگشایی این مرکز در دسترس خواهد داشت.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply