پرونده های لایحه می سی سی پی: Medicaid، ابتکارات، انتخابات

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – قانونگذاران می سی سی پی در دو هفته اول جلسه سه ماهه خود حجم کار کمی داشتند، اما آنها مشغول بحث در مورد پیشنهادهایی هستند که می تواند بر مراقبت های بهداشتی، حقوق رای و سایر مسائل تأثیر بگذارد.

روز دوشنبه آخرین مهلت ارسال لوایح عمومی بود. کمیته های مجلس نمایندگان و سنا با یک ژانویه روبرو هستند. 31 مهلت برای رسیدگی به لوایح ثبت شده در اتاق خود. صورت‌حساب‌هایی که باقی می‌مانند سپس با یک فوریه مواجه خواهند شد. 9 مهلت برای بررسی در مجلس نمایندگان یا سنا. سپس دو اتاق برای کار بیشتر صورتحساب ها را مبادله خواهند کرد.

قانونگذاران بعداً در جلسه برای لوایح مربوط به بودجه، مالیات و استقراض با ضرب الاجل مواجه می شوند.

در اینجا به برخی از لوایح عمومی نگاهی می اندازیم:

بیمارستان ها – چندین صورت حساب با ایجاد برنامه های کمک هزینه یا اعتبارات مالیاتی به بیمارستان هایی که از نظر مالی در مشکل هستند کمک می کنند.

MEDICAID – چندین صورت‌حساب به دنبال گسترش Medicaid برای افرادی است که مشاغلی با دستمزد پایین دارند که بیمه درمانی خصوصی ارائه نمی‌دهند. یک قانون مراقبت های بهداشتی فدرال در سال 2010 اجازه گسترش داد و می سی سی پی در میان 11 ایالتی است که این گزینه را انتخاب نکرده اند. لوایح دیگر – از جمله لایحه مجلس 426، که از حمایت دو حزبی برخوردار است – امکان تمدید پوشش Medicaid را از 60 روز به یک سال پس از زایمان یک زن می دهد.

ابتکارات – قطعنامه‌های متعدد روندی را برای مردم احیا می‌کند تا عریضه‌هایی را برای قرار دادن مسائل در برگه‌های رأی سراسری در سراسر ایالت پخش کنند. می سی سی پی چندین دهه یک روند ابتکاری داشت، اما دادگاه عالی ایالت در سال 2021 حکم داد که این روند نامعتبر است زیرا به تعداد مساوی امضا از پنج منطقه کنگره نیاز داشت و ایالت پس از سرشماری سال 2000 به چهار منطقه کاهش یافت.

رای گیری زودهنگام – لوایح متعدد به مردم اجازه می دهد تا قبل از روز انتخابات رای دهند. می سی سی پی در حال حاضر امکان رای دادن زودهنگام را برای افرادی که در روز انتخابات خارج از شهر هستند و افرادی که دارای معلولیت هستند یا 65 سال یا بیشتر دارند را می دهد.

احیای حق رای – لایحه 342 مجلس نمایندگان، توسط نماینده دموکرات. جفری هارنس از فایت، به طور خودکار حق رای را به هر فردی که محکومیت خود را برای محکومیت در یک جنایت سلب حق رای کامل کرده است، باز می گرداند. روند کنونی احیای حق رای به این صورت است که یک فرد از قانونگذاران و استانداری اجازه می گیرد و در سال های اخیر تنها عده کمی این مجوز را دریافت کرده اند.

اعتبارات مالیاتی مرکز بارداری – لایحه 468 مجلس، اعتبارات مالیاتی را برای افراد یا مشاغلی که به مراکز بحران بارداری کمک مالی می کنند، افزایش می دهد، مراکزی که سعی می کنند زنان را از سقط جنین منصرف کنند و لوازمی مانند پوشک و لباس کودک را فراهم کنند. قانونی که در سال 2022 تصویب شد تا سقف 3.5 میلیون دلار در این اعتبارات مالیاتی مجاز بود. رئیس مجلس نمایندگان، فیلیپ گان، یک جمهوری خواه، از لایحه امسال حمایت کرد که تا سقف 10 میلیون دلار در سراسر ایالت اعتبار می دهد.

کارگران باردار – لایحه 2114 سنا، توسط سناتور دموکرات. آنجلا ترنر فورد از وست پوینت، کارفرمایان را ملزم می کند که برای کارمندانی که باردار هستند یا در حال نقاهت پس از زایمان هستند، “موافقت های معقول” ایجاد کنند، مانند وقفه های مکرر، انتقال موقت به موقعیت های کمتر سخت یا خطرناک یا فضای غیر حمام برای دوشیدن شیر مادر. .

تغییر جنسیت – لایحه 456 مجلس نمایندگان، توسط نماینده جمهوریخواه. استیو Massengill از Hickory Flat، اتهامات کودک آزاری را علیه هر پدر و مادری که رضایت می دهد یا به کودک کمک می کند تا داروهای سرکوب کننده بلوغ را مصرف کند یا اجازه می دهد کودک برای تغییر جنسیت تحت اقدامات پزشکی قرار گیرد، صادر می کند. یک استثنا برای داروها یا جراحی برای یک کودک بین‌جنسیتی که بدون ویژگی‌های جسمی روشن مرد یا زن متولد می‌شود، مجاز است.

مجسمه های کاپیتول ایالات متحده – لایحه سنا 2005، توسط سناتور. جان هورن از جکسون، کمیسیونی ایجاد خواهد کرد تا در نظر بگیرد که می سی سی پی باید از کدام دو شخصیت تاریخی با مجسمه هایی در داخل ساختمان کنگره ایالات متحده تجلیل کند. از سال 1931، مجسمه‌های این ایالت عبارتند از جفرسون دیویس، رئیس‌جمهور کنفدراسیون و جیمز زکریا جورج، برده‌داری که قبل از جنگ داخلی اعلامیه جدایی می‌سی‌سی‌پی را امضا کرد و بعداً به عنوان بخشی از کنوانسیون قانون اساسی ایالت در سال 1890 برای سلب حق رای سیاه‌پوستان تلاش کرد و سپس خدمت کرد. در سنای آمریکا قطعنامه 12 همزمان مجلس نمایندگان، توسط نماینده دموکرات. رابرت جانسون از ناچز، مجسمه های موجود را با چهره های هیرام ریولز جایگزین کرد، که در سال 1870 اولین سیاهپوست بود که در سنای ایالات متحده خدمت کرد. و فانی لو هامر، فعال حقوق مدنی. قطعنامه 13 همزمان مجلس نمایندگان، توسط نماینده دموکرات. ارل بنکس جکسون، مجسمه دیویس را با مجسمه بی بی کینگ یا الویس پریسلی جایگزین می کند.

[ad_2]

Leave a reply