پدر برای یافتن دانشجوی گمشده دانشگاه می سی سی پی کمک می خواهد

[ad_1]

ممفیس، تن.– پدر یک دانشجوی مفقود شده دانشگاه می سی سی پی در حال درخواست کمک برای یافتن پسرش است.

در بیانیه ویدئویی که روز چهارشنبه منتشر شد، جیمی لی جونیور. گفت که او با هر کسی که ممکن است اطلاعاتی داشته باشد که می تواند منجر به بازگشت پسرش شود تماس می گیرد.

لی گفت: «من می‌پرسم آیا کسی چیزی می‌داند یا چیزی برای گفتن می‌بیند.

جیمی “جی” لی پسر لی از 8 جولای ناپدید شده است.

جیمی “جی” لی

او آخرین بار در کمپوس واک آپارتمان در آکسفورد، می سی سی پی سوار ماشینش شد.

فورد فوکوس مشکی 2014 او در آپارتمان مولی بار تریلز کشف شد.

خواهر لی گفت آخرین تماسی که اعضای خانواده با جی داشتند روزی بود که او گم شد.

تایلا کری گفت که برادرش حوالی ساعت 2 بامداد به مادرشان پیامک فرستاد و تولد او را تبریک گفت و به او گفت که او را دوست دارد.

کری گفت: “پس او در روز تولد او ناپدید شد.”

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”7833284″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p1″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”News”،”cs_ucfr”:””}} “dfp”:{“adTagUrl”:”

کری گفت که دوربینی در مجتمع آپارتمانی جی نشان داد که او درست قبل از ساعت 6 صبح، ردای نقره ای، کلاه خواب طلایی، تی شرت، شورت و دمپایی خاکستری پوشیده بود.

او نمی‌داند که آیا جی در آپارتمان‌های Molly Barr Trails به دیدن کسی می‌رفت یا اینکه ماشین او در آنجا به پایان رسید.

او گفت: “او یک پروانه اجتماعی است، بنابراین ممکن است کسی را در آنجا بشناسد. او به معنای واقعی کلمه می تواند با یک دیوار صحبت کند.” احتمالاً او آن‌جا رانده و با شخص دیگری سوار ماشین شده است.»

او گفت که ماشین برادرش دارای یک نوار مسابقه طلایی در وسط کاپوت و پلاک شخصی شده “JAYLEE1” است.

فورد فوکوس جیمی “جی” لی

کری از هر کسی که به یاد می آورد آن ماشین را دیده یا فیلمی از وسیله نقلیه در زمان ناپدید شدن جی گرفته است می خواهد با پلیس یا خانواده تماس بگیرد.

کری گفت: “فقط لطفاً بیا جلو و چیزی به ما بگو، زیرا ممکن است این افراد در این موقعیت باشند. ممکن است یکی از اعضای خانواده خود را از دست بدهی.” “ترس آن از این دنیاست.”

کری گفت که برادرش در جامعه LBGTQ بسیار فعال است، اما او فکر نمی‌کند که ربطی به ناپدید شدن او داشته باشد.

کری گفت: “همه شخصیت او را دوست دارند، و همه دوست دارند که او چقدر باز است.” “من می گویم جی لی بی عذرخواهی ترین فردی است که تا به حال دیده ام. او خود واقعی اوست.”

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”7833278″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p2″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”: “wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”News”،”cs_ucfr”:””}} “dfp”:{“adTagUrl”:”

پدر جی گفت که او می‌خواهد همه بدانند پسرش سخت‌کوش است و برای کمک به کسی که نیاز دارد هر کاری انجام می‌دهد.

او گفت که جی با دپارتمان خدمات محافظت از کودکان می سی سی پی بر روی فرمول کودک و درایو بهداشت کودکان نوپا در آکسفورد کار می کرد.

لی گفت: “من می توانم به خاطر بیاورم که پسرم به این کالج آمد و می خواست بدون مشکل با ناشناخته ها روبرو شود. من به این دلیل به او افتخار می کنم.”

جیمی لی، 20

جی لی به تازگی از دانشگاه می سی سی پی فارغ التحصیل شده بود و برای شروع تحصیلات تکمیلی آماده می شد.

این خانواده قصد دارند بروشورهایی را درباره بعدازظهر پنج شنبه جی در آکسفورد پخش کنند.

Crime Stoppers برای هر کسی که اطلاعاتی در اختیار داشته باشد که به محل اختفای لی منجر شود، 1000 دلار جایزه در نظر گرفته است.

اگر می توانید کمک کنید، با اداره پلیس دانشگاه می سی سی پی به شماره (662)-915-7234 یا (662)-915-4911 تماس بگیرید.

[ad_2]

Leave a reply