پدرخوانده مدیسون کانتی به اتهام ارتکاب جنسی گناهکار اعتراف کرد

[ad_1]

مدیسون کانتی، خانم. (WJTV) – یکی از والدین خوانده می سی سی پی به جرم جنسی یک کودک اعتراف کرد.

دادستان منطقه مدیسون و رانکین، بابا براملت، گفت که مایکل آنتونی لی، 41 ساله، به جرم جنسی فرزند خوانده اش اعتراف کرد. لی با همسرش در کانتون زندگی می کرد که این حادثه رخ داد.

به گفته براملت، لی و همسرش از طریق دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی (MDHS) هنگامی که کودک 15 ساله در خانه آنها قرار گرفت، مجوز دریافت مجوز دریافت کردند. مدت کوتاهی پس از جاگذاری، مقامات گفتند که لی شروع به برقراری تماس جنسی با قربانی کرد.

آزار و اذیت در طول اقامت شش ماهه قربانی در خانه لی ادامه یافت. زمانی که کودک به خانواده‌ای دیگر در شمال می‌سی‌سی‌پی منتقل شد، دادستان‌ها گفتند که پدرخوانده جدید متوجه شد که لی برای قربانی پیام‌های متنی جنسی ارسال کرده است.

خدمات حفاظت از کودکان (CPS) بلافاصله اطلاع رسانی شد و تحقیقات مشترکی با CPS و اداره کلانتری شهرستان مدیسون آغاز شد. بازرسان حکم بازرسی تلفن لی را اجرا کردند و مقامات گفتند که تصاویر مستهجن قربانی را در تلفن او پیدا کردند.

لی به اتهام استفاده از جنایات جنسی تا 30 سال محکوم خواهد شد که همه آنها هر روز ارائه می شود. او با این اتهام واجد شرایط آزادی زودهنگام یا آزادی مشروط نخواهد بود. او همچنین باید تا پایان عمر خود به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کند.

لی در 31 ژانویه 2023 محکوم خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply