پترسون فرماندهی ERDC ارتش ایالات متحده را بر عهده گرفت

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم. (WJTV) – مرکز تحقیقات و توسعه مهندسی ارتش ایالات متحده (ERDC) مراسم تغییر فرماندهی را در مقر اصلی خود در ایستگاه آزمایشی آبراه در ویکسبورگ در روز پنجشنبه 14 جولای برگزار کرد.

سرهنگ ترزا آ. شلوسر فرماندهی را به سرهنگ منتقل کرد. کریستین پترسون در حالی که سرگرد. ژنرال ریچارد هایت کمپ، معاون ژنرال سپاه مهندسین ارتش ایالات متحده (USACE)، به عنوان افسر بازبینی این رویداد خدمت کرد.

پترسون نه تنها اولین فرمانده آمریکایی آفریقایی تبار این سازمان است، بلکه اولین افسر امور عمومی نیز هست. پترسون قبل از تصدی فرماندهی به عنوان مدیر ارتباطات سازمان خدمت می کرد.

پترسون که بومی جکسون است، ماموریت خود را به عنوان ستوان دوم از برنامه آموزشی سپاه افسران ذخیره ارتش دانشگاه ایالتی لوئیزیانا در باتون روژ، لوئیزیانا به دست آورد. او یک جانباز 28 ساله است که به بوسنی و هرزگوین، کوزوو و افغانستان اعزام شده است و همچنین مأموریت های خود را در فرانسه، هندوراس، جمهوری دومینیکن و سن پترزبورگ انجام داده است. کیتس و نویس

پترسون دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه بلهاون، لیسانس ارتباطات جمعی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، مدرک کاردانی در رادیو، تلویزیون و فیلم از کالج هیندز و مدرک حرفه ای در ارتباطات استراتژیک و رهبری از دانشگاه ستون هال است. او در حال حاضر مدرک دکترای خود را در رشته ارتباطات از طریق دانشگاه لیبرتی دنبال می کند.

فرمانده ERDC مسئول مدیریت سایت و برنامه ریزی کلیه تاسیسات و آزمایشگاه های مرتبط است و بخش ستاد فرماندهی را رهبری می کند. در نقش خود، آنها به مدیر و معاون ERDC در برنامه ریزی و اجرای فعالیت های تحقیق و توسعه، با تاکید بر شناسایی نیازمندی های Warfighter و ایجاد ارتباط با مناطق، تاسیسات و هنگ مهندس کمک می کنند.

بلافاصله پس از تغییر فرماندهی، مراسم بازنشستگی Schlosser برگزار شد.

[ad_2]

Leave a reply