پانل های اطلاعاتی در کنوانسیون شاهدانه در جکسون برگزار شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – مردم جکسون این فرصت را پیدا کردند که در مورد امکانات حشیش داخلی این آخر هفته در نمایشگاه لاکی لیف بیاموزند.

سازمان دهندگان و فروشندگان گفتند که شاهدانه به زودی به بخش عمده ای از اقتصاد می سی سی پی تبدیل خواهد شد. بیماران در می سی سی پی به زودی به ماری جوانا پزشکی دسترسی خواهند داشت.

اکسپو لاکی لیف یک کنوانسیون دو روزه حشیش را در مجتمع کنوانسیون جکسون در آخر هفته برگزار کرد و مزایا و تجارت حشیش پزشکی را تبلیغ کرد.

ارین وومن، مدیر عملیات برای برگ خوش شانس گفت: “ما حدود 80 غرفه دار داشتیم، آنها از همه بخش های صنعت شاهدانه می آیند. همه چیز از کشت، خرده فروشی، سمینارهای آموزشی داشتیم، حدود 40 سخنران مختلف داشتیم.” نمایشگاه.

پانل ها درباره چگونگی درخواست اهالی می سی سی پی برای مجوز و مجوزهای کشت حشیش بحث کردند.

اولین پروانه کشت در تیرماه جاری صادر شد و بر این اساس، گیاهان شروع به رشد کرده اند و این بدان معناست که در آینده نزدیک داروخانه ها افتتاح خواهند شد.

رهبران لاکی لیف گفتند قانونی کردن حشیش پزشکی یک پیروزی بزرگ برای اقتصاد می سی سی پی است.

ویل بات، مشاور فنی محصول Cannacribs گفت: “این می تواند بودجه زیادی را برای ایالت به ارمغان بیاورد و این می تواند مشاغل زیادی ایجاد کند. حشیش پزشکی تحت نظارت گسترده است. این محصول می تواند زندگی مردم را تغییر دهد.”

فروشندگان در این کنوانسیون شامل پرورش دهندگان حشیش و صاحبان مشاغل بودند که به مردم کمک می کردند تا تأثیر حشیش و نحوه استفاده از آن را بهتر درک کنند.

گفت: “ما به مردم در مورد فواید حشیش به عنوان دوز میکرو و مانع ورود و کاهش آن مانع ورود آموزش داده ایم، افراد بیشتری را به مصرف حشیش در سطح خرد، دوز مناسب، مدیریت آن برای بهبود زندگی خود تشویق می کنیم.” چیس چزم، مدیر توسعه محصول برای داروخانه اکسیر.

چزم گفت مطالعات نشان می دهد که مصرف منظم شاهدانه می تواند به بهبود بدن و ذهن کمک کند.

“ما دریافتیم که شاهدانه ممکن است جایگزین بهتری برای دور کردن مردم از چیزهایی مانند مواد افیونی و سایر موادی باشد که ممکن است آنها را از معیشت بهتر دور کند.”

اکسپو لاکی لیف قصد دارد در مارس 2023 همایش دیگری را در جکسون برگزار کند.

[ad_2]

Leave a reply