پانل برای هنرمندان محلی در JXN Indie Music Week برگزار شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – خوانندگان، نوازندگان و تهیه کنندگان مشتاق محلی این فرصت را پیدا کردند که در پانل “دانش را انجام دهید” روز شنبه از کسانی که در این تجارت هستند بیاموزند.

این پنل بخشی از JXN Indie Music Week است. استعدادهای محلی توانستند با اعضای پانل، که شامل عوامل محلی، وکلای حق چاپ، تولیدکنندگان موسیقی و تهیه کنندگان سری کنسرت “میز کوچک” NPR بودند، صحبت کنند.

اعضای پانل در مورد چگونگی ورود به صنعت موسیقی و چگونگی موفقیت در یک هنرمند مستقل بحث کردند.

“شما باید تکالیف خود را انجام دهید. باید تحقیق کنید. مهم است که قبل از انجام هر کاری، شغل موسیقی را بشناسید. افراد حاضر در پانل ما در مورد آن بسیار شیوا صحبت کردند. مطمئن شوید که تجارت شما قبل از هر کاری مستقیم است. بد فرانکین، بنیانگذار و تهیه کننده اجرایی با JXN Indie Music Week، گفت: کسب و کار مهم ترین چیز است.

“مطمئن شوید که یک وکیل سرگرمی دارید که تجارت موسیقی را درک می کند. می سی سی پی زادگاه موسیقی آمریکا است و ما استعدادهای زیادی داریم و برندگان و نامزدهای جایزه گرمی زیادی داریم. شما می خواهید مطمئن شوید که فردی دارید که این تجارت را درک می کند. و چه کسی می تواند مذاکره کند تا بتوانید روی خلاق بودن تمرکز کنید و بهترین ها را برای خلق خود به دست آورید.”

JXN Indie Music Week یک جشنواره موسیقی هفت روزه است که هنرمندان مستقل محلی را به نمایش می گذارد که به جای امضای قرارداد با شرکت های ضبط بزرگ، انتخاب کرده اند که خودشان موسیقی بسازند. هنرمندان می گویند که صحنه موسیقی مستقل بخش بزرگی از فرهنگ موسیقی در می سی سی پی است.

“کاری که ما انجام می‌دهیم یکی از بزرگترین کارهایی است که در حال حاضر در شهر در حال انجام است. من می‌بینم که هفته موسیقی ایندی جکسون یکی از برترین جشنواره‌هایی است که احتمالاً کشورهای دیگر و سایر ایالت‌ها می‌خواهند پایین بیایند و بخشی از آن باشند. Malik Ca$h، یک هنرمند مستقل محلی گفت.

هفته موسیقی ایندی JXN یکشنبه با نمایش فیلم و ویدئو از ساعت 14 تا 16 در تئاتر کاپری به پایان می رسد.

[ad_2]

Leave a reply