ویگینز بار دیگر از بودجه کمپین ایالتی برای رقابت در کنگره سوء استفاده کرد

[ad_1]

سنای ایالتی بریس ویگینز از بودجه کمپین ایالتی خود برای تأمین مالی یک Super PAC استفاده کرد که به کمپین او برای کسب کرسی منطقه چهارم کنگره کمک می کند – که به نظر می رسد توسط قانون انتخابات فدرال ممنوع است.

کمپین استیون پالاتزو، نماینده کنونی کنگره، روز سه‌شنبه تأیید کرد که شکایتی در رابطه با هزینه‌های ویگینز در کمپین انتخاباتی توسط یکی از نمایندگان این منطقه به کمیسیون انتخابات فدرال ارائه شده است.

بر اساس سوابق کمیسیون انتخابات فدرال، Fight for Mississippi PAC، که تبلیغات تلویزیونی در جنوب می سی سی پی را در حمایت از نامزدی ویگینز برای کرسی مجلس ایالات متحده پخش کرده است، در ماه مارس 165000 دلار بودجه از صندوق کمپین ایالتی ویگینز دریافت کرد. قوانین ایالات متحده به طور کلی استفاده از بودجه جمع آوری شده برای یک کمپین ایالتی در انتخابات فدرال را ممنوع می کند.

علاوه بر این، قوانین و قوانین فدرال نیز تأثیری را که یک نامزد می تواند بر کمیته های اقدام سیاسی داشته باشد، محدود می کند، کمیته هایی که قرار است مستقل از نامزد عمل کنند. نظرات قبلی FEC 50,000 دلاری را که از سوی یک نامزد به یک super PAC داده شده است، عنوان کرده است که احتمالاً دستورالعمل‌های فدرال را نقض می‌کند، اگرچه FEC گفته است که هر مورد باید به طور مستقل مورد قضاوت قرار گیرد تا مشخص شود که آیا میزان کمک نامزد به super PAC نامناسب است یا خیر.

کمک 165000 دلاری صندوق کمپین انتخاباتی سنای ایالت ویگینز در ماه مارس تنها کمک مالی است که مبارزه برای می سی سی پی PAC دریافت کرده است. Super PAC تبلیغات تلویزیونی طرفدار Wiggins را در جنوب می سی سی پی در انتقاد از Palazzo اجرا کرده است، به ویژه اشاره می کند که Palazzo در حال حاضر توسط کمیته اخلاق مجلس نمایندگان ایالات متحده به دلیل ادعاهایی که وی هزینه های کمپین را به درستی خرج کرده است، مورد تحقیق قرار گرفته است.

وقتی از ویگینز خواسته شد در مورد کمپین ادعایی خود در این هفته اظهار نظر کند، ویگینز سوالات خود را به Super PAC ارسال کرد. الیزابت کورتیس از الکساندریا، ویرجینیا، که به عنوان خزانه دار Super PAC ذکر شده است، به سوالات می سی سی پی امروز پاسخ نداد.

این دومین نقض ادعایی ویگینز در هزینه های مبارزات انتخاباتی فدرال در این سال است. می سی سی پی تودی در ماه فوریه گزارش داد که ویگینز به طور نامناسب بودجه ایالتی را مستقیماً به صندوق کمپین انتخاباتی فدرال اختصاص داده است.

هنگامی که ویگینز در ماه فوریه در مورد این موضوع سؤال شد، در پاسخی کتبی گفت: «ما در دسامبر پیدا کردیم. 3 که تبلیغات کنگره برای چند هفته به اشتباه به کارت اعتباری کمیته (ایالتی) انتخاب بریس ویگینز شارژ شد.»

«ما در دسامبر امسال اصلاح کردیم. 3، و هزینه 1170.07 دلاری به کمپین دولتی همراه با بازپرداخت 10 دلاری برای پست فیسبوکی که خودم در نوامبر انجام دادم بازپرداخت می شود. 2، “ویگینز نوشت. “اصلاحی در بایگانی FEC در حال انجام است.”

ویگینز همچنین نوشت: هدف من این است که همیشه شفاف باشم.

ویگینز یکی از شش کاندیدای جمهوری‌خواه است که در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه در 7 ژوئن برای کرسی منطقه چهارم کنگره، که بخش بزرگی از جنوب می‌سی‌سی‌پی، از جمله سه شهرستان ساحل خلیج‌فارس، را نمایندگی می‌کند، به چالش می‌کشد.

امور مالی کمپین برای ماه‌ها در مرکز رقابت‌های منطقه 4 بوده است. Palazzo، رئیس 10 ساله این کرسی، توسط کمیته اخلاق مجلس نمایندگان به دلیل اتهامات مربوط به هزینه نکردن بودجه کمپین انتخاباتی و سایر موارد تحت تحقیق است.

گزارش یک آژانس ناظر کنگره، که تحقیقات اخلاقی مجلس را برانگیخت، ادعا می کند که پالاتزو بودجه کمپین و کنگره را به اشتباه خرج کرده، از دفتر خود برای کمک به برادرش استفاده کرده و از کارکنان برای انجام وظایف و خدمات شخصی استفاده کرده است.

ادعاهایی قبلاً گزارش شده بود که Palazzo از بودجه کمپین برای پرداخت نزدیک به 200000 دلار به خود و همسر قبلی‌اش از طریق شرکت‌هایی که مالک آن هستند – از جمله هزاران دلار برای پوشش وام مسکن، تعمیر و نگهداری و ارتقاء خانه‌ای در کنار رودخانه که Palazzo مالک آن بود و می‌خواست آن را بفروشد، استفاده کرد. گزارش می سی سی پی امروز همچنین هزاران نفر را در کمپین Palazzo که برای رستوران های شیک، رویدادهای ورزشی، هتل های تفریحی، گلف و هدایا هزینه می کردند، زیر سوال برد.

جاستین برازل، مدیر کمپین Palazzo در پاسخی کتبی به اتهامات این هفته در مورد کمپین کمپین ویگینز، گفت: “به عنوان یک وکیل محاکمه، به نظر می رسد که سن سن بالاست. ویگینز قبل از انتقال 165000 دلار به یک PAC فوق العاده زمان می برد تا قانون را بداند. خوشبختانه، علی‌رغم فعالیت‌های غیرقانونی ویگینز، نماینده کنگره پالاتزو مجدداً برنده خواهد شد و به حمایت از نقش کلیدی ایالت ما در دفاع ملی و میهن به عنوان یکی از اعضای ارشد کمیته تخصیص‌ها ادامه خواهد داد.»

در شکایتی که این هفته علیه ویگینز ارائه شد، آمده است که احکام قبلی FEC ثابت کرده است که برای نهادی که از طرف یک نامزد فدرال اقدام می کند، دریافت وجوه از منابع ممنوعه، مانند حساب کمپین ایالتی، غیرقانونی است.

در این شکایت که با می سی سی پی امروز به اشتراک گذاشته شده است، آمده است: «ویگینز با هدایت و انتقال پول نرم از کمیته مبارزات انتخاباتی ایالتی خود به Fighting for Mississippi PAC، یک ابر PAC که به وضوح قصد دارد از مبارزات انتخاباتی ویگینز در کنگره حمایت کند، قانون (فدرال) را نقض کرده است.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]