ویکسبورگ برای مقابله با بزهکاری نوجوانان جلسه ای برگزار می کند

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم (WJTV) – شهر ویکسبورگ کمیته پیشگیری از خشونت جوانان را برای کمک به مبارزه با خشونت جوانان تشکیل داده است.

این کمیته روز چهارشنبه جلسه ای با اعضای جامعه علاقه مند برگزار کرد تا بازخوردها و ایده هایی را برای برنامه جدیدی برای توقف خشونت نوجوانان دریافت کند.

“این برنامه فقط برای بچه هایی نیست که دچار مشکل هستند. این برنامه برای همه طراحی شده است. شما خوبی ها را دارید و بدی ها را دارید. پنی جونز، رئیس پلیس ویکسبورگ، گفت: نکته بد این است که ما می‌خواهیم آنها را به مسیر درست بفرستیم.

جونز می‌گوید بچه‌های مشکل‌دار در مواردی مانند مربیگری و آموزش مهارت‌های شغلی برای کمک به بهبود زندگی‌شان شرکت خواهند کرد.

این برنامه از رویکرد چند وجهی آموزش، مداخله، پیشگیری، مربیگری والدین، مشاوره خانواده و سایر عوامل مناسب استفاده خواهد کرد.

«از آنجا که قاضی ساوترلند ارجاع می دهد، ما می دانیم که این بچه ها را به چه کسی بفرستیم. ما قرار نیست همه را در یک گلدان بگذاریم، بنابراین همه به مکان دیگری خواهند رفت.» جونز گفت.

جورج فلگز، شهردار ویکسبرگ، گفت که این اولین قدم در مراقبت از آینده ویکسبورگ است و معتقد است که بر سلامت روان، ایمنی روانی و رفتاری و رفاه کودکان تمرکز خواهد کرد.

[ad_2]

Leave a reply