وکیل مظنون در پرونده جیمی لی: من گیج شدم

[ad_1]

ممفیس، تن. — وکیل مرد متهم به قتل دانشجوی گمشده دانشگاه می سی سی پی، جیمی “جی” لی، موکل خود، شلدون هرینگتون جونیور را بی گناه اعلام می کند.

هرینگتون توسط کارلوس مور، وکیل برجسته می سی سی پی، که اتفاقا یکی از بستگانش است، وکالت می کند.

مور خواستار شفافیت بیشتر در تحقیقات است و به WREG گفت که معتقد است موکلش می تواند تبرئه شود.

مور گفت: “اگر آن شخص مرده باشد، امیدوارم قاتل واقعی را پیدا کند، زیرا آن شخص را ندارند.”

شلدون هرینگتون جونیور

هرینگتون، 22 ساله، اخیراً از دانشگاه می سی سی پی فارغ التحصیل شده است و به قتل لی متهم شده است که او نیز اخیراً از این کالج فارغ التحصیل شده است.

پلیس آکسفورد نگفته است که چگونه به این نتیجه رسیده است که هرینگتون مظنون این پرونده است.

قبل از اعلام دستگیری، OPD آژانس های محلی و ملی را برای کمک به پرونده وارد کرد. بازرسان گفتند که آنها همچنین ده ها حکم بازرسی در مورد دارایی های فیزیکی و دیجیتالی صادر کردند.

جسد لی هنوز کشف نشده است.

مور با WREG تأیید کرد که هرینگتون و لی احتمالاً یکدیگر را می‌شناختند. او همچنین گفت که چندین سوال در مورد تحقیقات دارد.

مور گفت: “هیچ جسدی وجود ندارد، هیچ سلاحی وجود ندارد، هیچ خونی وجود ندارد.” “از کجا بفهمیم قتلی انجام شده است؟ هیچ کس آنجا نیست. صدای تیراندازی شنیده نمی شود. منظورم این است که هیچ کس درگیری را ندیده یا درگیری را نشنیده است. چگونه بفهمیم کسی مرده است و آنها از کجا می دانند که که تیموتی هرینگتون این کار را کرد؟ من فقط گیج شدم.”

مور قبلاً به مدت 20 سال با عمه هرینگتون ازدواج کرده بود و گفت که او را برادرزاده خود می داند. مور می گوید که می تواند شخصیت هرینگتون را تضمین کند.

مور گفت: “من یک وکیل غیور خواهم بود، زیرا در قلبم می دانم که او مرتکب قتل نشده است. من نوع مرد جوانی را می شناسم. او این را ندارد که کسی را بکشد. ما به شدت از او دفاع کردیم زیرا معتقدیم او بی گناه است.»

هرینگتون در حال حاضر بدون وثیقه در بازداشت به سر می برد و قرار است هفته آینده جلسه استماع داشته باشد.

[ad_2]

Leave a reply