وکیل در رسوایی بهزیستی MDHS از وظایف خود برکنار شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – بسیاری از مردم می سی سی پی هنوز از خبر برکناری وکیل دادگستری برد پیگوت در بحبوحه دعوای مدنی در جریان رسوایی رفاهی، نگران هستند.

به پیگوت در روز جمعه، 22 ژوئیه، اطلاع داده شد که وزارت خدمات انسانی می سی سی پی (MDHS) اجازه می دهد قرارداد فعلی وی منقضی شود و قرارداد دیگری منعقد نخواهد کرد.

پیگوت در ابتدا برای یک دوره یک ساله استخدام شد که قرار بود در 30 جولای 2022 منقضی شود.

دفتر فرماندار تیت ریوز بیانیه ای منتشر کرد که در آن گفت: “وکلای توانمند زیادی وجود دارند که می توانند کارهای لازم برای بازیابی وجوه سرقت شده TANF را انجام دهند. وقتی قرارداد او به پایان رسید، تصمیم گرفته شد که یک پزشک انفرادی نیمه بازنشسته فرد مناسبی برای بازیابی وجوه به سرقت رفته TANF نیست. برای کارهای بیشتر ثبت نام کنید. DHS مشاور جدیدی را حفظ می کند که به شدت این وظیفه را دنبال می کند. کار تعقیب کیفری و تحقیقات کاملاً جدا از کار DHS است. پاسخ هایی که مردم به دنبال آن هستند در این تلاش پیدا خواهند شد. این کار برای بازیابی وجوه خرج شده بدون وقفه، با یک شرکت حقوقی با خدمات کامل که قادر به رسیدگی حرفه ای به آن است، ادامه خواهد یافت.

به گزارش می سی سی پی تودی، وکیل سابق ایالات متحده پس از تشکیل احضاریه برای رسیدگی به بودجه های رفاهی خرج شده این ایالت اخراج شد.

رهبران MDHS گفتند که اظهار نظر بیشتری ندارند، در حالی که سخنگوی دادستان کل می سی سی پی گفت که آنها در مورد دعاوی در حال انتظار اظهار نظر نمی کنند.

به گزارش می سی سی پی تودی، مدیر MDHS مدعی شد که پیگوت به این دلیل اخراج شده است که قبل از تشکیل احضاریه با آژانس مشورت نکرده است. با این حال، ایمیل‌ها پیش‌نویس‌هایی را نشان می‌داد که پیگوت از این احضاریه از قبل برای دادستانی کل می‌سی‌سی‌پی و مشاور آژانس رفاه فرستاده بود.

دفتر فرماندار گفت MDHS به دنبال شورای خبری است.

رهبران MDSH گفتند که تغییر وکلای دادگستری نشان دهنده هیچ تغییری در تعهد MDHS برای بازیابی وجوه TANF برای مالیات دهندگان نیست.

[ad_2]

Leave a reply