وکلای دادگستری در مورد دعوای حقوقی ریچارد صحبت می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – درگیری زباله جکسون وارد مرحله جدیدی شده است زیرا این شهر با یک دادخواست جدید از طرف ارائه دهنده اضطراری خود، ریچاردز دیسپال مواجه است. آنها 1.6 میلیون دلار طلب دارند.

شرکت ریچارد دیسپوزال روز چهارشنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده شکایت کرد و خواستار جبران بیش از 1.6 میلیون دلار شد. وکلای نمایندگی شرکت استدلال می کنند که ریچاردز خدماتی را با غرامت صفر ارائه کرده است.

جان ال. واکر، وکیل ریچاردز دیسپال، گفت: «آنها از زمانی که این شهر در 1 آوریل شروع به تحویل گرفتن کرد، هیچ پولی از شهر دریافت نکرده اند.

در 1 آوریل، ریچاردز شروع به جمع‌آوری زباله کرد، چند ماه پس از اینکه شهردار چوکوه آنتار لومومبا بر اساس یک قرارداد اضطراری به شرکت چراغ سبز نشان داد.

در همان روز، وکلای شورای شهر برای ریچارد نامه ای برای توقف و انصراف فرستادند و هشدار دادند که به شرکت غرامتی پرداخت نخواهد شد.

دشون تی. مارتین، وکیل ویژه مستقل، گفت: «صرف نظر از شرایط اضطراری، شورا حق دارد، طبق قانون اساسی، قراردادها، قوانین و هر یک از احکام را به طور مثبت تصویب کند.

طبق اسناد دادگاه، ریچارد فاکتورهایی را در ماه مه و ژوئن به مبلغ بیش از 800000 دلار به شورا ارسال کرده است.

با این حال، شورا با رای 5-2 فاکتورها را از پرونده ادعاهای ماه می حذف کرد.

واکر گفت: “شورا در دادخواست های خود از شهردار درخواست کرده است که زباله ها را جمع آوری کند. هیچ اختلافی وجود ندارد که برای خدمات درخواست شده باشد و ریچارد با حسن نیت عمل کرده است.”

وکلای مدافع ریچارد با این ادعا که شهردار به آنها اخطار داده است تا در ماه فوریه به جمع‌آوری زباله ادامه دهند.

واکر گفت: “آنها در حال اجرای قرارداد خود با شهری هستند که در فوریه منعقد کردند.”

با این حال، وکلای شورای شهر گفتند که این قرارداد وجود ندارد.

واکر گفت: “زمان بازگشت به روند RFP است، فهرست دیگری از کاندیداها را دریافت کرده و انتخاب کنید. نامزدی را انتخاب کنید که اکثریت رای را کسب کند.”

قاضی ویژه لری رابرتز حکم نهایی خود را در شکایت شورا علیه شهردار صادر کرد. قاضی یافته های خود مبنی بر اینکه شهردار لومومبا هیچ حق وتویی بر شورا نداشت، زمانی که شورا قرارداد پیشنهادی او با ریچارد را رد کرد، تایید کرد.

انتظار می رود شهردار به این حکم اعتراض کند.

[ad_2]

Leave a reply