وقت آن است که ثبت نام قدردانی انجام دهیم

[ad_1]

ما رسما وارد سه ماهه دوم سال هستیم، و اگر شما هم مانند بسیاری از مشتریان مربیگری کسب و کار من هستید، تا کنون سال شلوغی بوده است. اکثر آنها برای تکمیل برنامه های عملی سه ماهه خود وقت گذاشته اند و ایده خوبی از اینکه می خواهند کسب و کارشان در سه ماه آینده کجا رشد کند دارند. آنها برنامه سه ماهه خود را با برنامه سالانه خود ارجاع داده اند و در صورت لزوم اصلاحاتی را انجام داده اند. آنها با تیم رهبری خود بررسی کرده اند و اهداف کلیدی این سه ماهه را به دست آورده اند. این بدان معناست که فقط یک کار باقی مانده است که باید قبل از اینکه به زمین بخورید انجام دهید.

وقت آن است که با سپاسگزاری وارد شوید.

این تمرینی است که من دوست دارم روزانه آن را به شکل ژورنال نویسی انجام دهم، اما برای بسیاری از آنها به طور طبیعی به دست نمی آید، بنابراین ممکن است بخواهید این تمرین را هر سه ماه یکبار انجام دهید و به سمت بالا بروید. وقت گذاشتن برای چک کردن و تصدیق اینکه در هفته، ماه، سال یا دهه گذشته چقدر پیش رفته اید، در ابتدا می تواند کمی دلهره آور باشد. اما هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، بیشتر متوجه می شوید که چقدر برای رشد شما به عنوان یک رهبر و به عنوان یک شرکت مهم است. با مشتریان خودم، در هر جلسه مربیگری بررسی می کنیم و پیروزی های خود را با هم جشن می گیریم. زیرا وقتی احساس می کنیم که به نتیجه رسیده ایم، روز بعد به انجام کارهای بیشتری هدایت می شویم.

در یک نقطه از اولین فروش خود هیجان زده شدید. زمانی که اجاره نامه دفتر خود را امضا کردید، در ماه بودید و پرداخت حقوق و دستمزد هر دو هفته یک دستاورد به نظر می رسید. اکنون، بسته به جایی که در سفر تجاری خود هستید، ممکن است این چیزها دیگر چندان مهم به نظر نرسند. اما آنها هستند. و صرف زمان برای جشن گرفتن پیروزی‌هایتان هر چقدر هم کوچک باشد، به شما کمک می‌کند تا موفقیت خود را سریع‌تر احساس کنید و از احساس فرسودگی جلوگیری کنید. بنابراین فهرستی از تمام کارهایی که در این هفته انجام دادید و به آنها افتخار می کنید در رایانه خود یا در یک دفترچه یادداشت نگه دارید و آن فهرست را مرور کنید. وقتی همه چیز را در یک مکان می نویسید، ممکن است از تمام کارهایی که به دست آورده اید شگفت زده شوید.

احساس قدردانی را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

و در حالی که در حال تمرین قدردانی هستید، تیم خود را فراموش نکنید. هرگز تصور نکنید که آنها می دانند که شما از عملکرد آنها راضی هستید. آنها نیز مانند هر کس دیگری، دوست دارند بشنوند که فکر می‌کنید در مدیریت تیم خود، یا رسیدن به اهداف فروش خود، یا برخورد با وضعیت دشوار فروشنده، کار بسیار خوبی انجام می‌دهند. بنابراین، برای به اشتراک گذاشتن احساسات قدردانی خود با تیم خود وقت بگذارید و رهبران تیم خود را تشویق کنید که همین کار را با تیم خود انجام دهند. فرهنگ قدردانی یک شرکت ارزش تلاش برای آن را دارد.

با یک برنامه عمل سه ماهه محکم، یک تیم رهبری همسو و فرهنگ قدردانی شرکت، چیزی وجود ندارد که نتوانید به آن برسید. هیچ کار خیلی سخت و هیچ هدفی خیلی بلند نیست. چشم خود را به وظایف و پروژه های با ارزش بالا نگه دارید و خواهید دید که به راحتی در حال گسترش و رشد هستید. موفق باشید!

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]