وضعیت فعلی همه‌گیری چگونه باید بر استراتژی محتوای شما تأثیر بگذارد

[ad_1]

در هفته‌های اخیر، شاهد کاهش شدید محدودیت‌های کووید توسط ایالت‌های اطراف ایالات متحده بودیم، CDC انتظارات را برای پوشاندن در داخل خانه بازتعریف کرد، و میزان بستری شدن در بیمارستان به شدت از اوج خود در اواسط ژانویه کاهش یافت. وقتی کارگران شروع به بازگشت به دفتر می کنند و زندگی روزمره ما برای اولین بار در دو سال گذشته شاهد عادی شدن است، یک خوش بینی محتاطانه فضا را پر می کند. به نظر می رسد (همه ما امیدواریم) که این همه گیری به زودی پشت سر ما خواهد بود، اما هنوز مدت زیادی طول خواهد کشید تا گرد و غبار غروب کند و حتی بیشتر از این که کووید به خاطره ای دور تبدیل شود.

با این حال، در حال حاضر، ما به وضوح وارد مرحله جدیدی از همه گیری شده ایم – مرحله ای که در آن مرز بین عدم اطمینان و اعتماد به آینده را در نظر می گیریم. و همانطور که ما در پرتگاه یک بومی قابل کنترل ایستاده ایم، مارک ها در هر اندازه در حال سکون هستند. مطمئن نیستم که چگونه می توان در این زمان منحصر به فرد انتقال، مخاطبان را به بهترین نحو درگیر کرد.

سوالات زیادی برای استراتژیست ها و بازاریابان برند وجود دارد. آیا باید لحظه کنونی را تصدیق کنیم یا امیدوار باشیم که به سرعت بگذرد؟ آیا باید استراتژی محتوای خود را تغییر دهیم تا به شرایط عادی جدید پاسخ دهیم یا امیدوار باشیم که تا قبل از پایان سال به رفتارهای قبل از همه گیری بازگردیم؟ آیا باید خوش بینی خود را دستکاری کنیم و به جای آن برای بدترین چیزها برنامه ریزی کنیم؟ اگر سوالاتی از این دست در ذهن شما می چرخد، شما تنها نیستید! و اگرچه پیش‌بینی دقیق راه‌های متعددی که طی دو سال گذشته از تجربیات دهه آینده ما اطلاع‌رسانی می‌کند غیرممکن است، خوشبختانه سرنخ‌های زمینه‌ای از لحظه کنونی می‌تواند به ما کمک کند تا باقی‌مانده سال 2022 را طی کنیم. بنابراین اگر مشتاق به تکامل خود هستید. کمپین های بازاریابی برای هماهنگی با زمان های در حال تغییر، در اینجا سه ​​راه وجود دارد که وضعیت فعلی همه گیری باید بر استراتژی محتوای شما تأثیر بگذارد.

رویدادهای مجازی در سال 2022 عادی خواهند ماند

با وجود «خستگی زوم»، بیشتر برندها به این زودی ها آماده نیستند که به رویدادهای حضوری برگردند. تازیانه تغییر مداوم پروتکل‌های کووید 2021 به شدت بر تصمیم‌گیرندگان کلیدی فشار می‌آورد که آنها برای باقی مانده سال 2022 برنامه‌ریزی می‌کنند. در حالی که کووید ممکن است اکنون رو به زوال باشد، برندها نگران انواع جدید بالقوه هستند و آنقدر مشتاق نیستند که با بودجه‌های خود شانس بیاورند. آنها سال گذشته بودند. به همین دلیل، 80 درصد از بازاریابان در مقایسه با سال 2021، در سال 2022، اگر نه بیشتر، در رویدادهای مجازی سرمایه گذاری می کنند.

اگر تغییر به رویدادهای مجازی منجر به برگزاری کنفرانس های برند شما در سراسر همه گیری شد، اکنون زمان تنظیم این استراتژی است. در آغاز همه‌گیری، برنامه‌ریزان رویداد مجبور به تکامل شدند تا در دنیایی منزوی مرتبط باقی بمانند. کنفرانس‌های محبوب سرمایه‌گذاری زیادی برای ایجاد محیط‌های مجازی با سرپرستی بالا انجام دادند و اکنون باید از این سرمایه‌گذاری بازگشتی دریافت کنند. به همین دلیل، اکثر کنفرانس‌ها در سال 2022 رویدادهای ترکیبی را ارائه می‌دهند که هم تجربه فیزیکی و هم مجازی را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند و برندهایی را با بهترین‌های هر دو دنیا می‌خرند.

این تغییر به سمت کنفرانس های ترکیبی احتمالاً به یک امر عادی تبدیل می شود زیرا پتانسیل مخاطبان را برای این رویدادها بسیار افزایش می دهد. اما در حالی که رویدادهای ترکیبی در حال حاضر افراد بیشتری را به طور مجازی به کار می‌برند تا فیزیکی، این احتمال وجود دارد که این روند در طول سال‌ها به سمت ترجیح قوی‌تر برای تعامل واقعی تغییر کند. این به این معنی است که اکنون زمان شرکت در کنفرانس های ترکیبی و استفاده از افزایش نرخ حضور رویدادهای مجازی است. با دور شدن بیشتر و بیشتر از عدم قطعیت کووید، احتمالاً مزایای رویدادهای مجازی نیز شروع به از بین رفتن خواهد کرد.

با مطالعات موردی و توصیفات، اضطراب مشتری را کاهش دهید

از زمان شروع همه‌گیری، CDC افزایش شدید سطح اضطراب را در میان بزرگسالان ایالات متحده، به‌ویژه افراد 18 تا 29 ساله گزارش کرده است. این ناراحتی همگانی جای خود را به شک و تردید فزاینده در بسیاری از برندهای تجاری داده است و این عدم قطعیت تنها با ورود به این مرحله جدید از همه‌گیری در حال افزایش است. به این تورم، نوسانات بازار، ناآرامی های سیاسی و اجتماعی، یا یکی از بسیاری از مسائل دیگر که چشم انداز اقتصادی ما را در هم می آمیزد، اضافه کنید و اعتماد مصرف کننده به کمترین میزان خود در 10 سال اخیر رسیده است! مشتریان با احتیاط بیشتری از همیشه خرج می کنند و قبل از خرید نیاز به اطمینان بیشتری دارند.

اگر استراتژی محتوای شما به شدت بر انتشار مطالعات موردی و تشویق توصیفات ارگانیک متمرکز نیست، وقت آن است که اولویت‌بندی مجدد کنید. امروزه 93 درصد از مشتریان نظرات آنلاین را مطالعه می کنند قبل از انتخاب برای خرج کردن در یک کسب و کار محلی و زمانی که نظرات در کنار یک محصول با قیمت بالا به صورت آنلاین نشان داده شود، نرخ تبدیل به طور متوسط ​​380 درصد افزایش می یابد.

اما صرفا داشتن نظرات عالی کافی نیست. برندهایی که بررسی های آنلاین خود را به عنوان یک گفتگوی مداوم در نظر می گیرند، نسبت به برندهایی که در فرآیند بررسی شرکت نمی کنند، موفقیت بیشتری کسب می کنند. این به این دلیل است که 89 درصد از مصرف‌کنندگان پاسخ‌های برند به بررسی‌های آنلاین را می‌خوانند و تقریباً به همان میزان، نظرات قدیمی‌تر از سه ماه را کاملاً بی‌ربط می‌دانند. وقتی بررسی ها جاری و محاوره ای باشد، اعتماد به برند افزایش می یابد. اما زمانی که برندها نظرات منفی را نادیده می گیرند، می توانند انتظار داشته باشند که به طور متوسط ​​15 درصد رشد مشتریان را مشاهده کنند.

از آنجا که به دست آوردن بررسی های ارگانیک زمان می برد، بسیاری از بازاریابان با اولویت بندی مطالعات موردی به این تقاضا پاسخ می دهند. Hubspot اخیرا گزارش داده است که 64 درصد از بازاریابان مطالعات موردی را در سال 2021 مؤثر می دانند (با 15 درصد اشاره می کنند که مطالعات موردی باعث افزایش بازگشت سرمایه آنها می شود) و 37 درصد از بازاریابان در حال برنامه ریزی یک استراتژی بازاریابی مطالعه موردی برای اولین بار در سال 2022 هستند.

ویدیو مهم‌تر از همیشه است (اما واقعیت افزوده و واقعیت مجازی همچنان لمس می‌شوند و می‌روند)

بر کسی پوشیده نیست که من معتقدم ویدیو قدرتمندترین ابزار بازاریابی محتوا در اطراف است و وضعیت کنونی همه‌گیری فقط این ادعا را تأیید می‌کند. به گفته گوگل، یوتیوب اکنون در عرض یک هفته بیشتر از مجموع هر شبکه تلویزیونی کابلی به افراد 18 تا 49 ساله دسترسی دارد! احتمالاً به همین دلیل است که بیشتر بازاریابان ویدیو را بالاترین فرمت محتوایی خود از زمان شروع همه‌گیری در نظر گرفته‌اند.

تنها 11 درصد از بازاریاب های مورد بررسی قصد ندارند در سال 2022 سرمایه گذاری هنگفتی بر روی ویدیو داشته باشند، که به این معنی است که نادیده گرفتن این رسانه مهم احتمالاً باعث می شود که برندها از گروه عقب بمانند. اما آنهایی که بر روی ویدئو متمرکز شده‌اند در حال و هوای کنونی به مسیرهای رقابتی کشیده می‌شوند. در حالی که اکثر بازاریابان قصد دارند تمرکز خود را بر روی ویدیوهای کوتاه برای استفاده در شبکه های اجتماعی حفظ کنند، درصد کمی (9 درصد) شرط های خود را مبنی بر اینکه سال 2022 سال واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خواهد بود، حفظ می کنند، بنابراین آنها قصد دارند ویدیوهای 360 درجه را آزمایش کنند. برای اولین بار. در حالی که درست است که همه‌گیری به منجنیق شدن VR کمک کرده است تا محبوبیت پیدا کند، اما ممکن است همه چیز در این عرصه برای مدت کوتاهی رو به بهبود باشد زیرا همه ما به هنجارهای قبل از همه‌گیری باز می‌گردیم. به همین دلیل، در سال 2022 با احتیاط بیشتری روی AR و VR سرمایه گذاری کنید و این بودجه را روی روش های آزمایش شده و واقعی تر متمرکز کنید.

همه‌گیری در حال تغییر است، هنوز به پایان نرسیده است

تأثیر زندگی همه‌گیر – دو سالی که در آن کلمه «بی‌سابقه» به محبوب‌ترین واژه در فرهنگ لغت ما تبدیل شد – برای سال‌های آینده طنین‌انداز خواهد شد. ما نمی‌توانیم مطمئن باشیم که بازگشتمان به حالت عادی چقدر کند یا سریع خواهد بود، و به این زودی راحت نخواهیم بود. برندهایی که در دو سال گذشته جان سالم به در برده اند، این کار را با چابکی و پشتکار زیاد انجام می دهند و در حین تصمیم گیری در مورد زمان بازی، با جزر و مد تغییر می کنند. در حالی که خوب است که در نهایت آرامش، مکث و تأمل داشته باشیم، این حالت ارتجاعی کاملا محتمل است است اینجا برای ماندن، حداقل برای آینده قابل پیش بینی. به همین دلیل، بازاریابانی که لحظه کنونی را پذیرفته و با انتظارات در حال تغییر آن تکامل می یابند، موفقیت بسیار بیشتری نسبت به آنهایی که امیدوارند چند ماه دیگر منتظر آن باشند، خواهند دید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]