وزارت رفاه اصلاحات والیبال USM را رد کرد

[ad_1]

هنگامی که در سال 2020 اخباری مبنی بر افتتاح استادیوم جدید والیبال در پردیس دانشگاه می سی سی پی جنوبی در آن سال منتشر شد، با بودجه رفاهی فدرال ساخته شده است، مقامات دانشگاه گفتند که برای استفاده از این تسهیلات برای کمک به خانواده های نیازمند تلاش خواهد کرد.

USM می‌گوید: «بنیاد می‌سی سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌سی‌پی‌ها مشتاقانه منتظر است تا با آژانس دولتی و رهبران مربوطه درباره چگونگی استفاده از امکانات ورزشی خود، از جمله مرکز سلامتی، به نفع خانواده‌ها و افراد می‌سی‌سی‌پی در روح توافق اولیه، گفتگو کند.» سخنگوی جیم کول به می سی سی پی امروز در ایمیلی فوریه 2020 گفت.

نزدیک به سه سال بعد، این اتفاق نیفتاده است. اکنون، در واکنش به فشارهای فزاینده از سوی دانشکده، مقامات دولتی و رسانه‌های خود، USM همچنان ایده بازگرداندن وجوه را نادیده می‌گیرد و در عوض در بیانیه‌ای صبح پنجشنبه اعلام کرد که در حال کار بر روی پیشنهادی است تا به وزارت رفاه اجازه دهد. برای استفاده از فضای پردیس برای ارائه برنامه‌نویسی به جامعه محروم.

اما در عرض چند ساعت، این پیشنهاد ظاهرا مرده بود. دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی بیانیه خود را بعد از ظهر پنجشنبه منتشر کرد و گفت که معتقد است چنین ترتیبی برخلاف قوانین فدرال حاکم بر بودجه مورد بحث، کمک مالی بلوکی کمک موقت برای خانواده های نیازمند (TANF) است.

در بیانیه اداره بهزیستی آمده است: «همانطور که در ممیزی های قبلی اشاره شد، استفاده از اعتبارات TANF برای ساخت پروژه های ساختمانی آجر و ملات هیچ گاه مجوز قانونی نداشته است. “MDHS نمی تواند پیشنهاد USM را برای استفاده از ساختمان ساخته شده با بودجه TANF به جای بازپرداخت وجوه بپذیرد، زیرا ما معتقدیم که این نقض مداوم قانون و هدف برنامه TANF برای کمک به رهایی خانواده های نیازمند از فقر است. “

USM به درخواست برای اظهار نظر در مورد بیانیه MDHS پاسخ نداد و از صحبت بیشتر در مورد رسوایی رفاه، از جمله اینکه آیا قصد دارد وجوه را بازگرداند یا خیر، خودداری کرده است.

استادیوم والیبال در دعوای مدنی جاری MDHS که در حال حاضر تلاش می‌کند تا حدود 24 میلیون دلار از بودجه رفاهی 38 فرد یا سازمان را پس بگیرد، گنجانده نشده است. اگرچه باب اندرسون، مدیر MDHS به احتمال پیگیری پروژه والیبال اشاره کرده است، بیانیه اخیر آژانس صریح ترین موضع آن در مورد غیرقانونی بودن این هزینه است.

الیزابت لوئر باش، معاون مدیر سیاست مرکز قانون و سیاست اجتماعی و کارشناس ملی TANF، به می سی سی پی امروز گفت که حتی اگر ساختمانی به نفع خانواده های نیازمند باشد – برای مثال توسعه مسکن کم درآمد – استفاده از بودجه TANF در ساخت و ساز توسط قانون فدرال به شدت ممنوع است.

بنابراین حتی اگر می‌سی‌سی‌پی بخواهد به این موضوع برسد و تلاش کند تا استدلال کند که ارائه درس‌های تنیس به نوجوانان از خانواده‌های کم درآمد، آنها را مشغول نگه می‌دارد و از بارداری‌های ناخواسته جلوگیری می‌کند، آن‌ها فقط می‌توانند از بودجه TANF برای پرداخت هزینه‌های استفاده استفاده کنند و نه برای ساخت این مرکز. او در یک ایمیل گفت.

مقررات فدرال در مورد هزینه های رفاهی در غیر این صورت بسیار ضعیف هستند و به ایالت ها اجازه می دهند از این پول در برنامه های مختلفی استفاده کنند که به گفته آنها فقر را کاهش می دهد یا از آن جلوگیری می کند. اما Lower-Basch که بیش از 25 سال بر روی TANF و سایر سیاست های شبکه ایمنی کار کرده است، گفت که قبلاً ندیده است که دولت دیگری از بودجه TANF به این شکل استفاده کند.

Lower-Basch نوشت: “می سی سی پی نباید سعی کند سوء استفاده قبلی خود از برنامه TANF را توجیه کند و در عوض متعهد به استفاده از بودجه TANF برای هدف مورد نظر خود – کمک به والدین در تربیت فرزندان خود با امنیت اقتصادی مورد نیاز برای پیشرفت باشد.”

MDHS همچنین گفت که به دلیل تحقیقات در حال انجام نمی تواند اظهار نظر بیشتری کند. پاسخی نداد که آیا اکنون قصد دارد بنیاد ورزشی را که بودجه ساخت این مرکز را دریافت کرده است، به پرونده مدنی اضافه کند. این آژانس وکیل خصوصی، دادستان سابق ایالات متحده، برد پیگوت را اخراج کرد، در ابتدا پس از احضار بنیاد ورزشی به دلیل برقراری ارتباط با چهره های مختلف، از جمله فرماندار سابق، برای طرح دعوی مدنی استخدام شد. فیل برایانت، در تلاشی برای فهمیدن اینکه چگونه پول های رفاهی به یک زمین والیبال منتقل می شود. وکلای مدافع نیز صحنه را به موضوع پرونده تبدیل کرده اند و خود برایانت را برای سوابق مرتبط با این معامله احضار کرده اند.

برت فاور، مدافع بازنشسته NFL، که دخترش در ورزشگاه Southern Miss والیبال بازی می کرد، الهام بخش استادیوم جدید بود. پیام‌های متنی نشان می‌دهد که او در سال 2017 از مقامات مختلف، از جمله برایانت، برای تامین مالی این پروژه فشار آورده است.

پس از جلسه ای در USM بین فاور، مقامات رفاه و مقامات دپارتمان دو و میدانی در ژوئیه 2017، MDHS و مشاور حقوقی USM در مورد یک قرارداد اجاره مذاکره کردند که به یک غیرانتفاعی که توسط نانسی نیو تأسیس شده بود اجازه می داد 5 میلیون دلار به عنوان بودجه رفاهی به بنیاد ورزشی می سی سی پی جنوبی بپردازد. اجاره امکانات ورزشی دانشگاه که از آنها برای اجرای برنامه نویسی استفاده می کند. طبق سوابق بازیابی شده توسط می سی سی پی امروز، از امکانات فقط برای یک رویداد استفاده شد، تجمع نوجوانان سالم. پسر نانسی نیو، زک نیو، به دلیل استفاده از پول TANF در ساخت و ساز به تقلب اعتراف کرد و آن را به عنوان یک قرارداد اجاره پنهان کرد.

انتظار نمی رود هیچ یک از شش نفری که در ارتباط با رسوایی بهزیستی در فوریه 2020 دستگیر شدند، محاکمه شوند. پنج متهم – نانسی نیو، زک نیو، مدیر سابق MDHS جان دیویس، کشتی‌گیر حرفه‌ای سابق برت دیبیاس و حسابدار غیرانتفاعی آن مک‌گرو – به جرم خود اعتراف کرده‌اند و پذیرفته‌اند که برای پیگرد قانونی شهادت دهند. متهم ششم، افسر سابق تدارکات MDHS، گریگوری “لاتیمر” اسمیت، در ماه اکتبر وارد یک برنامه انحراف پیش از محاکمه شد. هیچ کس دیگری به اتهام جنایی متهم نشده است، اما مقامات گفته اند که تحقیقات ادامه دارد.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply