وزارت بهداشت کارکنان ماری جوانا پزشکی را تقویت می کند زیرا تغییر قانون مستلزم پردازش سریعتر درخواست های بیمار است

[ad_1]

تغییر در قانون حشیش پزشکی که به درخواست بیماران برای کارت‌های ماری‌جوانای پزشکی باید سریع‌تر رسیدگی شود، احتمالاً برای مقامات ایالتی – حداقل در حال حاضر – یک چالش است.

پس از ماه‌ها برخورد با فشار بیماران و برنامه‌های تجاری که منجر به انتظارهای طولانی و سردرگمی در بین دارندگان مجوز شد، برنامه شاهدانه پزشکی می‌سی‌سی‌پی در حال افزایش کارکنان خود است. و اگر قصد دارد از تغییراتی در قانون پیروی کند که اکنون به جای 30 روز، درخواست‌ها را در 10 روز بررسی می‌کند، مجبور است.

فرماندار تیت ریوز اخیراً به‌روزرسانی‌هایی را در قانون حشیش پزشکی امضا کرده است که شامل دستور کاهش زمان پردازش پرونده‌های پزشکی بیماران به نصف می‌شود.

جف وب، رئیس کمیته جدید مشاوره پزشکی ماری جوانا گفت که تغییر قانون برای بیماران مشکل بزرگی است.

وب درباره تغییر قانون گفت: «این فقط کل فرآیند را کوتاه می کند. گاهی اوقات در گذشته تا 60 روز طول می کشید. اکنون که این محصول در دسترس است، بیماران بی تاب هستند و ممکن است بخواهند داروهای دیگر را کنار بگذارند.

اما برخی از این استخدام‌های جدید اخیراً آموزش را آغاز کرده‌اند، به این معنی که چرخش 10 روزه هنوز دور از دسترس است.

دکتر دنی در جلسه اخیر کمیته مشورتی حشیش به سرویس بهداشتی ایالتی گفت: «من ادامه می‌دهم و به همه می‌گویم که در ساعت 30 تا 10 از انطباق خارج شده‌ایم، و برای مدتی همینطور خواهد بود.» .

اداره شاهدانه، که زیر نظر وزارت بهداشت ایالتی است، هفته گذشته آموزش پیمانکاران را برای کمک به رسیدگی به درخواست های بیماران برای دریافت مجوز آغاز کرد. علاوه بر این، مدیر موقت دفتر، لورا گودسون، به کمیسیون گفت که پنج کارمند جدید را در ماه آوریل استخدام می کند.

گودسون گفت که این مطب روزانه بین 150 تا 200 درخواست بیمار جدید دریافت می کند. تا هفته گذشته بیش از 6500 نفر مجوز دریافت کرده بودند.

در بیانیه ای، وزارت بهداشت تأیید کرد که کارمندان خود را افزایش می دهد. سخنگوی لیز شارلوت گفت کارکنانی که از طریق این قرارداد به دست می‌آیند، در مورد مقررات بخش بهداشت و سیاست‌ها و رویه‌های برنامه آموزش خواهند دید.

گودسون به کمیته گفت که دفتر در ابتدای ماه 12 کارمند دارد. بدون کمک پیمانکاران، آنها برنامه های بیماران، کشت کاران، پردازنده ها، کارگران و آزمایشگاه های آزمایش را به تنهایی مدیریت می کردند. در یک مقطع، دفتر تنها چهار کارمند داشت. تا ژانویه به هشت رسید.

گودسون در جلسه کمیته در مورد حجم کار گفت: «راستش، بین کارت ها و انطباق، سخت بود. اما قطعاً در حال بهتر شدن است. و با پیمانکاران، کمک فوق‌العاده‌ای خواهد داشت، زیرا ما می‌توانیم همه افراد دیگر را در داخل به تیم انطباق انتقال دهیم.”

این دفتر قصد دارد ایالت را به مناطقی تقسیم کند که هر کدام دارای مجموعه ای از مقامات دولتی خاص خود هستند که با پرورش دهندگان و سایر مشاغل مرتبط با حشیش در مناطق خاص سروکار دارند.

وب به می سی سی پی تودی گفت: «من واقعاً امیدوارم در چند هفته آینده آنها آن 10 روز (نیاز) را برآورده کنند.

وب یکی از صاحبان قطعات در چهار داروخانه در ایالت است. او همچنین اولین رئیس کمیته مشورتی جدید است. این کمیته به طور منظم تشکیل جلسه می دهد و برای تغییرات آتی در لایحه برنامه پیشنهاداتی را به قوه مقننه ارائه خواهد کرد.

استیو مریت، مدیر عامل تولیدکننده بزرگ ساترن اسکای برندز، نایب رئیس کمیته است. کمیته مشورتی توسط قانون شاهدانه ایجاد شد و در مجموع 9 انتصاب را خواستار شد که به طور مساوی بین فرماندار، معاون فرماندار و رئیس مجلس تقسیم می شود.

Edney و دکتر جاستین ترنر، MD، Internal Medicine نیز اعضای کمیته هستند. سایر اعضا عبارتند از: وکیل بیمار آستین کالهون. پزشک دکتر رندی ایسترلینگ; اپتومتریست دکتر مین دوونگ; کولتیواتور پاتریک مالوف; و کریس گراهام، کمیسر درآمد.

این کمیسیون همچنین بر قیمت محصولات – که در حال حاضر بالا هستند – نظارت می کند.

وب انتظار دارد که بازار بدون نیاز به ورود قانونگذاران یکسان شود، اما همه چیز از هزینه ها گرفته تا گردش کارت و مالیات چیزی است که وب و سایر اعضای کمیته برای تعیین تغییرات توصیه شده در قانون به نظارت خود ادامه خواهند داد.

وب گفت که کمیسیون می خواهد جلسات سه ماهه برگزار کند، اما قصد دارد دومین جلسه خود را به زودی برنامه ریزی کند.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply