وزارت بهداشت دولت برای بحران بیمارستانی قریب الوقوع آماده می شود

[ad_1]

با بدتر شدن بحران مراقبت های بهداشتی می سی سی پی و تهدید به تعطیلی فوری بیمارستان ها در دلتای می سی سی پی، وزارت بهداشت این ایالت اقداماتی را برای آماده شدن برای فاجعه قریب الوقوع انجام می دهد.

وزارت بهداشت ایالت می سی سی پی، آژانسی که در دهه گذشته به دلیل کاهش بودجه و خدمات ضعیف از بین رفته است، نه پرسنل و نه تامین مالی شده بود تا بتواند بار کامل جایگزینی خدمات مراقبت های بهداشتی از دست رفته در صورت بسته شدن بیمارستان ها را بر عهده بگیرد.

اما افسر بهداشت دولتی دکتر. دنیل دنی اخیراً به قانونگذاران گفت که این وزارتخانه، با پیش بینی افزایش بیابان های مراقبت های بهداشتی در دلتا، شروع به ارزیابی چگونگی کمک به آن کرده است.

ادنی در نوامبر به اعضای کمیته بهداشت عمومی سنا گفت: «ما در حال مطالعه هستیم که بیابان‌های مراقبت‌های بهداشتی در کجا ظهور می‌کنند یا فکر می‌کنیم که در حال ظهور هستند. 21، افزود که افزایش خدمات وزارت بهداشت “معمولا چیز خوبی نیست.”

او ادامه داد: ما آخرین راه حل هستیم. “ما برای سلامت عمومی آنجا هستیم. وقتی ما را در مراقبت های دوران بارداری، فشار خون بالا، مدیریت دیابت می بینید – به این معنی است که به این جوامع خدمات داده نمی شود.”

در حالی که بیش از 38 بیمارستان در سراسر ایالت در معرض خطر بسته شدن قرار دارند، دلتای می سی سی پی – فقیرترین منطقه ایالت با نتایج ناگوار بهداشتی – بیشتر در معرض این بحران است. در ماه اوت، تنها بخش مراقبت های ویژه نوزادان دلتا در گرین ویل بسته شد. بیمارستان گرین‌وود لفلور، زایمان و سایر خدمات عمده را در چند ماه گذشته حذف کرده است. امروز، بعد از اینکه مذاکرات با مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی برای عقد قرارداد اجاره به طور ناگهانی در ماه گذشته به پایان رسید، آینده بیمارستان گرین وود نامشخص است.

علاوه بر این، بیمارستان Sharkey Issaquena و چندین بیمارستان دلتا دیگر در وضعیت مالی وخیمی قرار دارند.

گزارش اخیر مرکز کیفیت و اصلاحات مراقبت های بهداشتی نشان می دهد که بیش از نیمی از بیمارستان های روستایی در می سی سی پی – یا 38 – در خطر بسته شدن هستند. طبق گزارش انجمن بیمارستانی می سی سی پی، این ایالت دارای بالاترین درصد بیمارستان های روستایی در معرض خطر فوری بسته شدن در کشور است و بیمارستان ها به طور کلی در سال 2022 با کسری بیش از 200 میلیون دلاری مواجه هستند.

گزارش سال 2019 از شرکت مشاوره Navigant آماری مشابه با آمار سال 2022 نشان داد: نیمی از بیمارستان‌های روستایی نیز در آن زمان در معرض خطر تعطیلی قرار داشتند. رایان مور، مدیر اجرایی انجمن بیمارستان روستایی می سی سی پی، گفت: اما تفاوت در حال حاضر در شدت وضعیت است.

مور می‌گوید: «بیمارستان‌هایی که به آرامی خونریزی می‌کردند، اکنون سریع‌تر خونریزی می‌کنند. اما مشکل اساسی هنوز همان است.»

ادنی گفت که بدون راه حل روشنی در چشم انداز، وزارت بهداشت هر چه در توان دارد برای تقویت “شبکه ایمنی” در این مناطق محروم انجام خواهد داد.

ادنی به قانونگذاران گفت: «ما قبلاً یک برنامه اقدام در دست اجرا داریم.

اما زمانی که می سی سی پی تودی با وزارت بهداشت ایالتی پیگیری کرد و درخواست سوابق مربوط به آن طرح را ارائه کرد، مقامات این وزارت پاسخ دادند “… تا کنون هیچ برنامه ای روی کاغذ نداریم.”

می سی سی پی تودی سپس خواستار توضیح و جزئیات طرحی شد که ادنی به آن اشاره کرد. سخنگوی وزارت بهداشت بیانیه ای از جیم کریگ، معاون ارشد و مدیر حفاظت از سلامت را ایمیل کرد.

در بیانیه آمده است: «گام‌های بعدی ما در توسعه طرح، دیدار با رهبران مرکز سلامت جامعه دلتا و هماهنگ کردن نیازها و تلاش‌ها با دفتر خدمات میدانی ما است که مراقبت‌ها را در بخش‌های بهداشت شهرستان در سراسر ایالت هماهنگ می‌کند.»

می‌سی‌سی‌پی تودی سپس از کریگ یا شخص دیگری در بخش مصاحبه خواست و به خبرنگار گفته شد که می‌تواند سؤالات را ایمیل کند.

این وزارتخانه گفت که “در حال حاضر در حال ارزیابی” است که چه خدماتی ممکن است در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه آیا تمرکز ابتدا روی دلتا و مراقبت از زایمان و نوزادان مورد نیاز است یا خیر.

کریگ در این ایمیل گفت: “خدمات مادر و نوزاد یکی از حوزه های خدماتی است که ما در حال ارزیابی هستیم.”

وزارت بهداشت ایالتی 10 بخش بهداشت شهرستان را در دهه گذشته تعطیل کرده است، که 9 مورد از آنها در سال 2016 بسته شدند. همچنین ساعات کاری را در “چندین” بخش بهداشت شهرستان در سراسر ایالت کاهش داد، اگرچه مقامات این اداره از ارائه تعداد مشخصی خودداری کردند.

در سال 2016، اعلام کرد که دیگر خدمات زایمان را در ادارات بهداشت شهرستان ارائه نخواهد کرد.

ماموریت وزارت بهداشت ترویج و محافظت از سلامت مردم می سی سی پی است. این آژانس نظارت بر بیماری‌هایی مانند ویروس نیل غربی، آنفولانزا و عفونت‌های مقاربتی را انجام می‌دهد، برنامه‌ریزی و اطلاعات پیشگیری از بیماری و آسیب و سایر تلاش‌های بهداشت عمومی را ارائه می‌دهد. همچنین بر آزمایش آب آشامیدنی، مجوزها و بازرسی های رستوران، مقررات فاضلاب و سیستم فاضلاب در محل نظارت می کند. مسئول صدور مجوز و تنظیم مراکز مراقبت از کودک، خانه های سالمندان و سایر مراکز مراقبت بهداشتی است.

این وزارت گفت که هیچ جدول زمانی برای اجرای شبکه ایمنی که Edney به آن اشاره کرده است وجود ندارد.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply