وب سایت فدرال کمک به شیرخشک نوزاد در میان کمبود راه اندازی شد

[ad_1]

(NEXSTAR) – روز جمعه، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده Fact Sheet خود را راه اندازی کرد: کمک به خانواده ها در یافتن فرمول در طول کمبود شیر خشک، که منابعی را برای خانواده هایی که به دنبال یافتن شیر خشک در منطقه خود هستند ارائه می دهد.

این کمبود ناشی از مشکلات زنجیره تامین، کمبود نیروی کار و فراخوان ها، پس از تعطیلی سازنده Abbott Nutrition در پی مرگ دو نوزاد تشدید شد. ابوت می گوید هیچ ارتباطی بین مرگ و میر و فرمول های آن وجود ندارد و می گوید تولید “در عرض دو هفته” از سر گرفته می شود، در انتظار تایید سازمان غذا و دارو.

صفحه منبع فرمول شامل خطوط مستقیم به تولیدکنندگانی مانند Gerber و Abbott، علاوه بر سازمان‌هایی مانند United Way و Feeding America است.

فشارها بر دولت بایدن برای رسیدگی به این موضوع در هفته های اخیر با رئیس جمهور افزایش یافته است. جو بایدن روز پنجشنبه با خرده فروشان و تولیدکنندگان برای بحث در مورد افزایش توزیع دیدار کرد. HHS می‌گوید تولیدکنندگان تولید را تا 50 درصد افزایش داده‌اند و اقدامات دیگری مانند سرکوب افزایش قیمت‌ها اکنون در حال انجام است.

کمبود منجر به این نگرانی شده است که والدین ناامید فرمول های خود را رقیق کرده یا ایجاد کنند، که هر دو توصیه نمی شود. پست‌های رسانه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند که دستور تهیه شیر خشک با استفاده از مواردی مانند شیر تبخیر شده و شربت کارو را توصیه می‌کنند.

دکتر. کاترین میمز، از بیمارستان کودکان اوکلاهاما، به Nexstar’s KFOR گفت که این نوع دستور العمل ها 40 یا 50 سال پیش، تنها به دلیل کمبود گزینه رایج بودند. علاوه بر این، میمز گفت که این معجون ها می توانند برای نوزادان خطرناک باشند.

میمز گفت: «مشکل شیر تغلیظ شده و دستور غذا تعادل الکترولیت و تعادل آب است. متأسفانه، نوزادان زیر 6 ماه، کلیه‌های بسیار نابالغی دارند و آب را به خوبی مدیریت نمی‌کنند. به همین دلیل است که نباید به هیچ نوزادی آب رایگان بدهید. همانطور که در حال تهیه این دستور غذا هستید، اگر اشتباه متوجه شوید، ممکن است مشکلات زیادی در تعادل الکترولیت در کودکتان ایجاد کنید.

در همین حال، خرده‌فروشان مجبور شده‌اند محدودیت‌هایی برای خرید اعمال کنند – اگر و زمانی که اقلام در انبار بوده است.

اوایل این هفته، CVS و Walgreens شروع به محدود کردن خرید شیر خشک به سه محصول در هر تراکنش کردند. وال استریت ژورنال همچنین گزارش می دهد که هم Target و هم Kroger تعداد فروش آنلاین را محدود می کنند.

[ad_2]