واکنش همسایه ها پس از کشته شدن کارگر USPS در تعقیب و گریز پلیس

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – گفتگوها در مورد تعقیب و گریز پلیس پس از کشته شدن برد پنینگتون، کارمند سرویس پست ایالات متحده در روز پنجشنبه ادامه دارد، زمانی که تعقیب و گریز پلیس که در پرل آغاز شده بود در جکسون جنوبی به پایان رسید، زمانی که پلیس اعلام کرد خودرویی که توسط براندون اندروز، 22 ساله رانندگی می کرد، با خودروی پستی برخورد کرد. .

اندروز توسط مجری قانون Pearl تحت تعقیب قرار گرفت و آنها گفت که او با سرعت در مسیر بین ایالتی 20 Westbound حرکت می کند و نمی خواهد جلو بیاید.

از آن زمان، کنت استوکس، عضو شورای جکسون، موضع خود را مبنی بر توقف همه تعقیب و گریزهای پلیس برای جلوگیری از این نوع تلفات تکرار کرده است.

با این حال، جیک ویندهام، شهردار پرل می گوید که افسران او مسئول مرگ نیستند، اما در عوض اندروز باید پاسخگو باشد.

اعضای جامعه جکسون نظرات خود را در مورد این موضوع به اشتراک گذاشتند.

یکی از همسایه ها می گوید: “از هر دو طرف یک جور دیوانه است. از پرل تا جکسون، برای تخلفات رانندگی خیلی دور است. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که دعا کنیم و از راه دور بمانیم.”

“من فکر می کنم هر دوی آنها مقصر هستند، اما من واقعاً تقصیر را به گردن پلیس پرل می اندازم. آنها در حال تعقیب و گریز پلیس در مناطق مختلف، جکسون هستند. کنت استوکس در تلاش است تا به هر حال این تعقیب و گریز را سرکوب کند. یک تخلف جزئی، جایی که یک نفر مجبور شد جان خود را از دست بدهد، این دیوانگی است.

“او می توانست متوقف شود. آنها متوجه شدند که این فقط یک تخلف راهنمایی و رانندگی نبوده است. اگر اشتباهی انجام داده اید، وقت آن رسیده است که آن را تصاحب کنید. دست از طفره رفتن بردارید و فقط به آن رسیدگی کنید. حالا او از کسی استفاده کرد. یک همسایه گفت: زندگی بی دلیل.

[ad_2]

Leave a reply