واکنش مردم جکسونی به رای زباله شورای شهر

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – شنبه اولین روزی بود که همسایگان در جکسون پس از رای گیری تقسیم شده با اعضای شورای شهر نتوانستند قطعنامه ای در مورد توانایی ریچارد برای ادامه جمع آوری زباله ها ارائه کنند، بدون جمع آوری زباله رفتند.

شهر جکسون بار دیگر بدون خدمات جمع آوری زباله است، بدون متقاضی بالقوه RFP. همسایه ها می گویند که از تحمل بار مشاجره های رهبران شهر خسته شده اند.

“چه کسی زباله های ما را خواهد برد؟ این زباله‌ها به انباشته شدن ادامه خواهند داد. چه کاری میخواهیم انجام دهیم؟ با زباله هایمان چه کنیم؟ در مورد چیزهای دیگر چطور؟ در مورد زباله های همسایه چطور؟ در مورد سگ های محله که زباله ها را پاره می کنند؟ ما باید در مورد آن فکر کنیم. من واقعاً فکر می کنم آنها باید در این مورد با هم جمع شوند.” یکی از ساکنان جکسون گفت.

با ناتوانی رهبران شهر برای دستیابی به توافق، برخی از همسایگان می گویند زمان آن رسیده که رای را به مردم بدهند.

“خب، آنها به مردم فرصتی برای رای دادن به آن ندادند، می دانید. من فکر می کنم آنها باید اجازه دهند مردم در مورد آن رای دهند. به هر حال آنها نماینده ما هستند. ما باید به آنها رای می دادیم تا به قدرت برسند. من حدس می‌زنم که شما می‌توانید بگویید این چیزها و چیزهایی از این قبیل در حق مردم ناعادلانه است. زباله ها باید جمع آوری شود. یکی از همسایه‌ها می‌گوید: «آنها باید چیزی بیاورند.

اکنون سوال اصلی این است که ساکنان جکسون وقتی زباله ها جلوی خانه هایشان انباشته می شود چه باید بکنند؟

من الان جلوی خانه ام زباله دارم چون در ساوت جکسون زندگی می کنم. چهارشنبه ها و شنبه ها بیرونش می کنم. حالا در مورد مردی مثل من چه می گویند که مجبور می شود زباله هایش را بسوزاند چون نمی توانم بگذارم جلوی خانه من بایستد. یکی دیگر از همسایه ها می گوید: این یک مشکل خواهد بود.

اشبی فوت رئیس شورا به همسایگان اطمینان داد که رهبران برای اجرای طرح جمع آوری زباله کار می کنند، اما جزئیات خاصی به اشتراک گذاشته نشد.

[ad_2]

Leave a reply