واکنش دنیای فوتبال دانشگاهی به درگذشت مایک لیچ

[ad_1]

استارکویل، خانم. (WJTV) – دنیای فوتبال کالج و رهبران می سی سی پی به مرگ مایک لیچ سرمربی فوتبال ایالت می سی سی پی واکنش نشان می دهند. او 61 سال داشت.

لیچ روز یکشنبه از استارکویل، می سی سی پی، به دانشگاه می سی سی پی برده شد
MSU گفت که مرکز پزشکی در جکسون پس از تحمل یک “مشکل سلامت شخصی”.

کلاریون لجر در جکسون، می سی سی پی، گزارش داد که لیچ دچار حمله قلبی شده است.

“من در کلاس اول بودم که گراهام توپ را به کرابتری در مقابل تگزاس پرتاب کرد. از شما متشکرم که به من فرصتی را در 17 سالگی دادید. از Wazzu تا ایالت می سی سی پی، هرگز هر آنچه را که به من آموختید و رابطه ای که داشتیم فراموش نمی کنم. ویل راجرز، مدافع ایالت می سی سی پی، گفت: روزی مربی شما را دوباره می بینم.

“خداوند به خانواده لیچ، دوستان، عزیزان، تیم، مربیان، شاگردان و کارکنان برکت دهد. هرکسی که او را ملاقات می‌کرد، تاثیر ماندگاری بر او داشت. آن‌ها زمانی نبود که به خردمندی نیاز داشت که او با دلیل پاسخ ندهد. دیون سندرز، سرمربی فوتبال دانشگاه ایالتی جکسون (JSU) می‌گوید: “یک شخص واقعاً تأثیرگذار بود.”

“از طرف کل خانواده اوله میس، ما از درگذشت غم انگیز مربی لیچ ناراحتیم. ما به بقیه جامعه فوتبال کالج، خانواده SEC و کل ایالت می سی سی پی می پیوندیم تا با خانواده لیچ و همه تسلیت بگوییم. از دانشجویان ورزشکار، مربیان و دیگرانی که روح او را تحت تأثیر قرار داده است. لطفاً با ما همراه باشید تا آنها را در افکار و دعاهای خود نگه دارید.”

تیم فوتبال دانشگاه می سی سی پی جنوبی (USM) در توییتر گفت: “افسانه ای واقعی برای فوتبال دانشگاهی. افکار و دعاهای ما با خانواده لیچ و جامعه ایالتی می سی سی پی است.”

فرماندار گفت: “ایالت می سی سی پی یک مربی بزرگ را از دست داد. فوتبال کالج یک مبتکر را از دست داد. بسیاری از مردان جوان مربی خود را از دست دادند. هواداران یک فوق ستاره محتوا را از دست دادند. و بسیاری از ما یک دوست را از دست دادیم. من دلم شکسته است.” تیت ریوز (R-Miss.).

“درگذشت مایک لیچ و سرازیر شدن غم و اندوه، عشق و حمایت از او و خانواده‌اش نشان می‌دهد که چقدر او به عنوان سرمربی ایالت می‌سی‌سی‌پی و در بین هواداران فوتبال در سراسر کشور محبوب بود. دلتنگ رهبری تاثیرگذار، شخصیت فراموش نشدنی و شخصیتی که با اخلاق ورزشی تعریف شده است، خواهیم خورد. سیندی هاید اسمیت، سناتور آمریکایی گفت: دعای من برای خانواده، عزیزان و جامعه ایالت می سی سی پی در این ایام سوگواری است.

[ad_2]

Leave a reply