والمارت برخی از مکان‌های دارای عملکرد ضعیف را می‌بندد

[ad_1]

(NEXSTAR) – والمارت تأیید کرده است که پس از یک “فرایند بررسی کامل” هفت فروشگاه را به دلیل نگرانی های سودآوری تعطیل می کند.

والمارت هفته گذشته بسته شدن پنج مکان در سه ایالت را برای Nexstar تأیید کرد. در میان آن‌ها فروشگاهی در آلبوکرکی، نیومکزیکو بود که در بیانیه‌ای به KRQE Nexstar به عنوان «کم کارکرد» توصیف شد.

سایر مکان‌های آسیب‌دیده شامل یک فروشگاه در میلواکی، ویسکانسین، و سه فروشگاه در منطقه شیکاگو بود. WGN Nexstar گزارش می دهد که دو تا از فروشگاه های شیکاگو انتظارات مالی را برآورده نکرده اند.

والمارت روز پنجشنبه به Nexstar تایید کرد که یک فروشگاه Neighborhood Market در Pinellas Park، فلوریدا، در روز جمعه، 10 مارس بسته خواهد شد.

در میان مکان‌هایی که در شیکاگو تحت تأثیر قرار گرفتند، یک مکان تنها برای وانت بار در لینکلن‌وود بود که قرار است در روز جمعه، 17 فوریه بسته شود. سخنگوی روز پنجشنبه تأیید کرد که مکان دیگری که تنها برای وانت‌آپ‌ها قرار دارد، این بار در شهر مرکزی والمارت در بنتونویل، آرکانزاس، خواهد بود. همچنین در روز جمعه تعطیل است.

طبق گزارش Business Insider، والمارت آزمایش این مکان‌های تحویل و تحویل را در سال 2014 آغاز کرد. این شرکت قبل از گسترش به Metairie، لوئیزیانا، در سال 2017، و لینکلن وود در سال 2019، با یک مکان در Bentonville شروع به کار کرد. .

به گفته سخنگوی این شرکت، والمارت قصد دارد آنچه را که در این مکان‌های حمل و نقل آموخته است، بردارد و آن را در عملیات تحویل و تحویل در فروشگاه‌های اطراف اعمال کند.

در اینجا لیست کامل تعطیلی Walmart تایید شده در سال جاری است:

  • 301 San Mateo Boulevard SE, Albuquerque, New Mexico
  • 17550 South Halsted Street, Homewood, Illinois
  • 12690 South Route 59, Plainfield, Illinois
  • 840 N. McCormick بلوار، لینکلن وود، ایلینوی
  • 10330 W. سیلور اسپرینگ درایو، میلواکی، ویسکانسین
  • 3701 SE Dodson Road, Bentonville, Arkansas
  • بزرگراه 6900 ایالات متحده 19 شمالی، پارک پینلاس، فلوریدا

به گفته این شرکت، کارمندان این فروشگاه ها می توانند به مکان های دیگر Walmart منتقل شوند.

یکی از سخنگویان والمارت به Nexstar گفت: “این تصمیم ساده گرفته نشد و تنها پس از یک فرآیند بررسی کامل به دست آمد.” ما نزدیک به 5000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده داریم و متاسفانه برخی از آنها انتظارات مالی ما را برآورده نمی کنند. در حالی که تجارت اساسی ما قوی است، این فروشگاه های خاص آنطور که ما انتظار داشتیم عمل نکرده اند.”

در ماه دسامبر، مدیرعامل داگ مک‌میلون هشدار داد والمارت ممکن است فروشگاه‌ها را ببندد و قیمت‌ها را به دلیل نرخ بالای سرقت در فروشگاه‌ها افزایش دهد.

یک سخنگوی تصریح کرد که تصمیم برای تعطیلی این فروشگاه ها “بر اساس طیف وسیعی از مسائل مربوط به عملکرد مالی بوده است.”

والمارت به سؤالات Nexstar در مورد اینکه آیا فروشگاه های اضافی در دست بررسی هستند یا ممکن است تعطیلی های بیشتری اعلام شود، پاسخی نداد.

[ad_2]

Leave a reply