"واقعا چقدر از ما محافظت می کنند؟": نگران رانندگان تحویل پس از تیراندازی مرگبار به راننده داش درب

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پس از کشته شدن یک راننده Door Dash در این هفته در جکسون، کارگران صنعت تحویل گفتند که انجام کارهای خود در جکسون خطرناک‌تر می‌شود.

“و من گاهی اوقات وقتی می‌روم جکسون را تحویل می‌گیرم و می‌گویم، خوب، چه کسی را انتخاب می‌کنم؟ وارد چه چیزی می‌شوم؟ هر پنج دقیقه از بالای شانه‌ام به چه چیزی نگاه می‌کنم؟ می‌دانی، باید از روی شانه‌ام، از میان آینه‌هایم نگاه کنم، می‌دانی، فقط برای اطمینان از امنیت من، مطمئن شوم که هیچ کاری نمی‌کنند، می‌دانی؟ اما من فقط می‌خواهم برای هر راننده ای امن باشد. جاستین بروکس، راننده تحویل کالا، گفت.

حتی با وجود اینکه خدمات حمل و نقل و تحویل دارای تدابیر ایمنی هستند، رانندگان هنوز این سوال را دارند که تا چه حد واقعاً از آنها محافظت می شود.

آنها هرگز زنگ نمی زنند و می گویند، “هی، سواری شما برای 10 دقیقه متوقف شده است.” همه چیز خوب است؟’ و سپس اگر پاسخ ندهید، می دانید، من فکر می کنم در آن نقطه چیزی اشتباه بوده است. بنابراین، می دانید، این فقط یکی از مواردی است که می گویند این اقدامات ایمنی را اعمال کرده اند. اما آنها چقدر امن هستند؟ کورتنی هاونز پرسید واقعا چقدر از ما محافظت می کنند؟

راننده Door Dash که این هفته کشته شد کوری پرایس شناسایی شد.

یک سال پیش، برندی لیترل در حین رانندگی برای Lyft در جکسون مورد سرقت و تیراندازی قرار گرفت. او گفت شگفت آور است که این اتفاق هنوز در حال وقوع است.

“نه به خاطر حادثه ای که برای من اتفاق افتاد، بلکه به این دلیل که در حال حاضر مجموعه دیگری از مردم هستند که باید از آنچه من گذشتم بگذرند، به جز این واقعیت که آنها عضوی از خانواده خود را ندارند. درست است؟ آنها باختند. این واقعاً چیزی است که من را تکان داد این بود که او جان خود را از دست داد و هرگز برنمی‌گردد.» لیترل گفت.

رانندگان حمل و نقل گفتند که خطر شغل خود را درک می کنند، اما می خواهند قوانین بیشتری برای محافظت بهتر از آنها وضع شود.

[ad_2]

Leave a reply