وارن بافت می گوید: 1 ویژگی برای تشخیص فوراً یک کارمند عالی

[ad_1]

وارن بافت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل برکشایر هاتاوی، با توصیه های خوب رهبری بیگانه نیست. یکی از بالاترین معیارهای بافت برای موفقیت، شهرت اوست. این یک دارایی ارزشمند است که به گفته او باید هر روز از آن محافظت کرد.

هسته اصلی حفظ شهرت عالی چیست؟ صداقت خود را به خطر نیندازید. به هر حال، کسب و کار پر از تصمیمات چالش برانگیز و مخاطره آمیز است، بنابراین وقتی به دوراهی می رسید که کدام مسیر را انتخاب کنید، صحبت از صداقت بهترین انتخاب شماست.

با ارتقاء این گفتگو به استخدام افراد مناسب، صداقت باید در هنگام ارزیابی نامزدهای شغلی برای موقعیت های مناسب غیر قابل مذاکره باشد. بافت این را به خوبی می داند. از او در همه جا با این نصیحت جاودانه نقل شده است:

وقتی افراد را استخدام می کنیم به دنبال سه چیز هستیم. ما به دنبال هوش، به دنبال ابتکار یا انرژی و به دنبال صداقت هستیم. و اگر آنها دومی را نداشته باشند، دو مورد اول شما را خواهند کشت، زیرا اگر قرار است فردی بدون صداقت را بدست آورید، او را تنبل و گنگ می خواهید.

صداقت سنگین ترین وزن را دارد

بافت اهمیت ضریب هوشی را انکار نمی کند که کارکنان دانش باهوش و مبتکر را برای حل بزرگترین مشکلات شرکت شما بیاورد. اما من نابغه های درخشان، کاریزماتیک و خلاق را استخدام می کنم تا ببینم آنها اخلاق و فرهنگ شرکت را با زرادخانه ای از بی صداقتی، فریبکاری و خودشیفتگی تخریب می کنند.

اگر در حصار هستید، در اینجا سه ​​دلیل غیرقابل انکار وجود دارد که چرا باید افرادی را با صداقت، حتی بالاتر از هوش، تجربه، یا استعداد فنی راک استار، استخدام کنید.

1. آنها راستگو هستند

فردی که حقیقت خود را با صراحت بیان می کند، آن را برای کسانی که به دنبال مارک های صادق و مکان های شغلی هستند بسیار جذاب می کند. و داشتن جهت گیری به سوی حقیقت، ارتباط افراد با یکدیگر، پذیرش تغییر، رد کار اشتباه و گرفتن نتایج واقعی را آسان تر می کند.

2. به قول خود عمل می کنند

افرادی که در مورد صداقت صحبت می کنند به تعهدات خود عمل می کنند و به وعده های خود عمل می کنند. آنها همچنین فضایی را برای اشتباهات و شکست می گذارند (بالاخره آنها انسان هستند)، اما خود را در قبال استانداردهای بالا و عدم وجود تأثیرات خارجی مسئول می دانند.

3. تعارض را به خوبی مدیریت می کنند

وقتی انسان‌ها درگیر هستند و افراد با صداقت می‌فهمند که قطع کردن تعارض با گوش دادن و در نظر گرفتن دیدگاه‌های مختلف راه‌حلی بسیار سریع‌تر برای حل یک مسئله است تا فرار از درگیری و دوری از مردم، تعارض اجتناب‌ناپذیر است.

بافت می‌داند که مزیت رقابتی ناشی از داشتن صداقت، افراد را به سمت انتخاب‌های خوب هدایت می‌کند. این برای تصمیمات تجاری شما خوب است و از شهرت شما محافظت می کند. و با چه کسی استخدام می کنید شروع می شود.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]